Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudok tenni kopaszodás ellen?

Mit tudok tenni kopaszodás ellen?

Figyelt kérdés
Egy hónapja már hogy észrevettem hogy elkezdtem kopaszodni, és eléggé kétségbe vagyok esve, mert megfigyelésem szerint elég gyorsan terjed a kopasz rész, és mivel még 20 év alatti vagyok, ezért nem gondolnám hogy ez időszerű lenne, hogy elveszítsem a hajam. Ha lenne bármilyen bevált tippetek, vagy csak akár valami megoldási lehetőség annak nagyon örülnék, mert semmiképp nem akarok ilyen fiatalon kopasz lenni. (Előre is mindenkinek köszönöm a válaszát)

2019. máj. 3. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
semmit
2019. máj. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hormonális egyensúlytalanság állhat sajnos a háttérben. Ha teheted, menj el endokrin kivizsgálásra,hogy kiderüljön áll-e valami hormonzavar a hátterében és akkor már el tudsz mozdulni valamilyen alternatív terápia irányába.
2019. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem értek hozzá, de Ian Somerhalder(remélem,jól írom), na ő levágatta a haját, és utána jutott eszébe,hogy van még pár jelenet, amit le kéne forgatni, és akkor gyorsan rákent a fejére valami hajnövesztő kencét.

Meg szerintem még a stressztől is lehet a hajhullás, meg hogy a hajhagymának, hajnak, bőrnek kellő vitaminokból vigyed be a megfelelő mennyiségűt a szervezetedbe.

Meg pl nemtom , milyen a fejformád, de ha nagyon eldurvulna a helyzet; akkor hát nemtom, vannak, akik ilyenkor már levágták kopaszra. De egyébként még genetikai, örökletes is lehet az erős kopaszodásra hajlam akár fiatalon -én asszem. Meg pl hogy a hajlam +az életmódodon valami talán nem stimmel, hogy pl túl fáradt vagy, vagy nincs elég vitaminod (én ezekhez nem értek)

2019. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*ja meg még van esetleg hajbeültetés, meg póthaj, meg paróka (én nem értek ezekhez)
2019. máj. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hajbeültetés,ha jól tudom a tarkóról veszik a hajat és azt beültetik ott ahol kopaszodsz.De inkább konzultálj egy orvossal,lehet hogy másképp is megoldható.Én is kopaszodom elől(40+),évek óta borotválom a hajamat,sokkal egyszerűbb így.Esetleg azt figyeld meg ha nincs e valami bőrbetegséged,attól is hullhat.De ez inkább genetika szokott lenni.
2019. máj. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Válts borotvált kopasz stílusra. Alapból nincs annál jobb szerintem, és onnantól a kopaszodás miatt se kell aggódnod.
2019. máj. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2019. máj. 23. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!