Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jól a Revox arcápoló termékek?

Jól a Revox arcápoló termékek?

Figyelt kérdés

2022. jan. 30. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mire gondolsz, a szérumokra? azokból vannak jók, de mindenkinek más válik be, de mivel jó áron van érdemes adni neki egy esélyt
2022. jan. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, igen, azokra
2022. jan. 30. 23:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szalicilsavas és a niacinamidos szérum beválik.

A hyaluronsavat is használtam, de egy ideje váltottam G&G-re, és az sokkal jobban hat.

2022. jan. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
G&G termékeket lehet kapno drogériákban is?
2022. jan. 31. 08:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nemrég óta lehet kapni. :) Én DM-ben vásárolok, a többi drogériában nem tudom, van-e.
2022. jan. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a mandulasav és a fényvédő bevált, ezeket újra is venném. Ezenkívül próbáltam még a hialuronsavat és a niát, ezekből jobban bejött a G&G.

DM-ben lehet kapni a G&G-t.

2022. jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

HA még aktuális, vagy valakinek segít, a C vitamin szérum nekem nagyon jó!

G&G-ből pedig a hidratáló toner ami csodákat tett a száraz bőrömmel. Annyira hidratál, hogy néha nem is kell rá krém nekem.

2022. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!