Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hasznájak-e arcápoló termékeket?

Hasznájak-e arcápoló termékeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves lány vagyok.

Arra szeretnék választ kapni, hogy szerintetek érdemes-e bármilyen arcápoló terméket használnom.

Egyáltalán nem sminkelek, viszonylag jó állapotban van az arcbőröm. Bár elég sokszor kijön néhány pattanásom amiket ki szoktam nyomni azután pedig babapopsikrémmel bekenem. Nem tudom, hogy babapopsi krém mennyir jó arcra. Lehet a használatának valamilyen következménye?

Suliidőben használtam néha a Clean&Clear márkától egy arcradírt, ami nekem bevált.

Ezeken kívül nem használok semmit csak természetesen vízzel megmosom reggel és este.

Attól félek, hogy a hidratálás hiánya miatt esetleg koábban ráncosodhatok.

Tudom, hogy kicsit buta kérdés de azért köszönöm ha segítetek. :)


2018. aug. 15. 23:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést elírtam: Használjak*
2018. aug. 15. 23:05
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem valami gyengéd arclemosót és normál bőrre való hidratáló krémet használhatsz már. Jobb már korábban 'megszokni' az arcápolási rutint, és ahogy idősödsz/jön elő valami probléma, akkor könnyebb lesz kitalálni hogy mit építs még be, és mi vált be eddig :)
2018. aug. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Esetleg (ha használsz) tudnál ajánlani jó arclemosót/krémet?:)
2018. aug. 20. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!