Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan nyerhetném vissza a...

Hogyan nyerhetném vissza a hajam egészségét?

Figyelt kérdés

Derékig érő hajam volt, viszont le égett és most a vállamig ér. 2-3 éve festem itthon a hajam fekete festékkel, eddig semmi probléma nem volt, viszont 1-2 hónapja nagyon el kezdett hullani a hajam, és elvékonyodott. Nekem mindig is vastagszálú és rettentő sűrű hajam volt, ennek a sok festés lehet az oka? Illetve vasalni is szoktam, de próbálom elhanyagolni, már nem is festettem be a hajam egy ideje mert nem akarom jobban roncsolni. Használok a hajvégekre olajat is, de az is csak egy sima DM-es hajolaj.

Vissza szeretném kapni az egészséges hajam, de nem tudom mit kéne tegyek, hogy ez megtörténjen.

Tanácsokat/történeteket szívesen fogadok!:)



2022. febr. 11. 16:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Tény hogy a szokites mellett a fekete se tesz jót a hajnak, de nekem gyanús, hogy más van a hatterben.


Ha régóta probléma mentes a festés és így egyik napról a másikra tonkre megy a gajad, az inkább orvosi eset már. Lehet hormonális oka vagy más góc. Eziranyba kéne kutakodni.


Ami az ápolást illeti használj egyszerű sampont(pl balea med), egy jó kondicionalot(ez inkább drágább legyen, valami professzionális).

2022. febr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!