Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoláriumba menni extra fehér...

Anonim07248 kérdése:

Szoláriumba menni extra fehér bőrrel?

Figyelt kérdés
Életemben először szeretnék szoláriumba menni. Már nagyon idegesít extra hó fehér bőröm.. Valaki el magyarázná hogy kezdjek neki? Vennem kell e krémet, kell-e időpont. Illetve elsőre hány percet maradjak ilyen bőrrel? Köszönöm szépen a segítséget.

2022. febr. 14. 20:28
 1/10 anonim válasza:
23%
Elmész egy közeledben lévő szoláriumba, amiről viszonylag jókat hallottál (rendesen tisztítják a gépeket), és elmondod, hogy egy gyengébb szoliba mennél, mert hófehér a bőröd. Általában segítőkészek az ott dolgozók és ajánlanak egy gyengébb erősségű gépet, na meg segítenek, hogy a bőrödnek mi lenne a legideálisabb. Olyan 6-9 perc elsőre szerintem teljesen oké, hozzá kell szoknia a bőrödnek. Mindenképp álló-szolit ajánlanék krém nélkül; anno én is így kezdtem. :)
2022. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem felesleges szoliznod.

A bortipusod miatt soha nem fog meglatszani. Max jól megégsz ott.

Mellesleg hosszútavon tönkre teszi a bőröd.


Ha barnabb szeretnél lenni inkább onbarnitozz.

2022. febr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Persze, tedd tönkre a bőrödet.

Csak mondom, hogy a szolitól pigmentfoltos, ráncos, idő előtt megöregedett, aszott bőrű nő leszel, ha nincs szerencséd, bőrrákot is kaphatsz. De csak hajrá...

2022. febr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Elsőre 5-6 percnèl többre ne menj!,főleg télen, amikor mèg napfèny se éri a bőrödet, teljesen védtelen. Nagyon fokozatosan barnulj,heti 2x 5-6 perc 2-3 hétig, utàna felemelheted 7-8 percre. Szoli függő, de 12 percnél több nem kell később se. Mindig 48 óra legyen a szolizás között minimum. Használj kezdőknek való krèmet (Australian gold-ból kezdőknek való krémek), szoliban tudni fogjàk, ajànlanak majd 2-3 félét.
2022. febr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy fehér, de nem mindegy, hogy milyen. 1-es bőrtípusnak nem ajánlják. Ha nem képes barnulni a bőröd csak ég felesleges próbálkozni. Ha fokozatosan sikerül is egy minimális barnaságot elérni, nagyon hamar le fog kopni és mivel kicsi a védelem hamarabb megcsúnyul a bőr egyes részeken. Kettes bőrtípussal már lehet menni, természetesen itt is csak óvatosan mert nagy a leégés kockázata. És így megy egyre feljebb, azt hiszem az 5-ös a kreol bőr, bár nem tudom akkor meg minek szolizni, dehát kinek mi. Az UV káros hatása ettől még mindenhogyan érvényes!
2022. febr. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Kérlek ne, a szolárium rendkívül káros és mostani pár hét barnaságra nem éri meg lecserélni a negyvenes éveidben is üde bőrödet, pont az ellenkezőjét kéne tenned, védeni a bőröd mindenfajta UV-tól amennyire cska tudod, higy az öregedés jeleinek 80%-áért az felel.


Egyébként ha színt szeretnél van rá karotin kapszula, különböző sunkiss vitaminok, és barnítókrém is amik fejlődtek sokat mostanában...

2022. febr. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Én sem ajánlom. A szoli csak tönkre teszi a bőr. Pigmentfoltokat okoz, korai bőr öregedést, szárítja a bőrt, aszott lesz tőle. Ha pedig annyira fehér a bőröd akkor maximum megégnél. Én barnító krémet használok. Nekem a b.tan márka nagyon bevált. Hetente egyszer használom, nagyon szép szint ad.
2022. febr. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Lehet, ahogy már leírták, szép fokozatosan. Nagyon fincsi, élvezni fogod ahogy süti a bőrödet. A komedóktól és pattanásoktól egyszer s mindenkorra megszabadított, szóval hajrá!
2022. febr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszi, aki lepontozott, 5-6 perccel semmi baja nem lesz, ha betartja, amiket írtam, 15 ève szolizom mindent betartva (télen 1-2-3 hónap kimarad), nem feketère sülve, csak normálisan,ízlésesem és bőrgyógyász melanoma szűrésen legutóbb mondta,hogy nagyon szép bőröm van és alig van anyajegyem, látszik nagyon vigyàzok a bőrömre. Mindent lehet okosan és butàn használni.
2022. febr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az UV fény a legkisebb mennyiségben is káros, nem véletlen tünteti el a pattanásokat sem, mivel ez a sugárzás minden szervezet számár megfelelő mennyiségben persze de öl...
2022. febr. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!