Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A húgom a hair traininggel...

A húgom a hair traininggel próbálkozik 15 évesen. Ez mire jó pontosan? Nem baj, hogy gyorsan zsírosodik a haja a kora miatt? Meg göndör is, ha az számít, de szerintem nem

Figyelt kérdés
Próbáltam utána nézni, de nem értem eleve ezt a "nem mosok hajat 10-20 napig" dolgot

2022. febr. 15. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Elvileg van, akinek beválik, de nekem nagyon nem. Négy nap után viszketett már a fejem, és borzalmasan igénytelen lett a kinézete.

De elvileg attól szebb lesz a haj, hogy ritkábban mossák meg, nekem minden esetre nem válik be.

2022. febr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Már most is kb 4 naponta mossa

De akkor nem baj, hogy kamaszként eleve hamar zsíros a haja?

2022. febr. 15. 19:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem okoz neki maradandó kárt, csak igénytelen, ha így megy suliba, hogy csöpög a zsír a hajából
2022. febr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kamaszkorban teljesen normális, hogy sokkal gyorsabban zsírosodik haj, szerintem a lányok többsége 3-5 naponta tuti megmossa a haját. Van aki 2..

Én is 4 napról toltam ki rendszeresen a 6 napra, és mostmár beállt rá a hajam. Még a 6. napon is vállalható, csak a fejbőröm miatt mosom meg akkor.

2022. febr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor szóljak neki, hogy ezt nem ebben a korban kéne elkezdeni?
2022. febr. 15. 21:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem a te dolgod, 15 évesen ezt el tudja dönteni. Maximum akkor szólj, ha nagyon koszos, igénytelen a haja.

Amúgy nem kortól függ szerintem.

2022. febr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kárt nem okoz,csak nem feltétlenúl esztétikus pont sulis időszakban. A helyében inkább nyári szünetben kísérleteznék ezzel.
2022. febr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel az én hajam is nagyon gyorsan zsírosodik én is gondolkodtam rajta de nekem nem ment. Jó mondjuk nekem már harmadnak olyan zsíros a hajam,hogy kenyérre kenhető :(
2022. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!