Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem hat normálisan az...

Miért nem hat normálisan az Isotretinoin?

Figyelt kérdés
2021.Okt eleje óta szedem a Medinac 20 mg-ot(ez az 5 hónapom) és most a héten is jött ki 3 kicsi pattanás az arcom bal oldalán ahol a kúra előtt teljesen tiszta volt az arcom. Miért? Kezdem egyre jobban elveszíteni a reményt, ráadásul a homlokomon is van még 1-2. Mikor lesz az hogy egyáltalán nem jön ki új?

2022. febr. 16. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Azt nem tudom, miért nem válik be, de tudom ajánlani az Innopharm szépségvitaminját, nekem 2 hét alatt hatott. :) Előtte sokmindent próbáltam én is... Most csak "azok a napok" előtt jön ki egy-két pici, de el is tűnik pár óra alatt, kész csoda! :)
2022. febr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkire máshogy hat a gyógyszer. Nekem kb. Egy 4 hónap volt amíg már egyáltalán látszódott valami változás a bőrömön. Legyél türelmes. Nekem 11 hónapig kellett szedni.
2022. febr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Igen, az sokkal jobb! :) És közben gondoljatok arra, hogy piros pöttyös az igazi! ;)
2022. febr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem is kb addig kéne, csak az orvos mondta hogy napos időben (nyár fele vagy abba kéne hagyni vagy csökkenteni az adagot) Már? 😆 Még ki se fejtette igazából a hatását
2022. febr. 16. 15:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nyáron is végig szedtem ugyanazt a dózist, nyilván fényvédő használata mellett. Nem lett tőle gondom.
2022. febr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem hát, majd én is mondom a bőrgyógyászomnak :D
2022. febr. 16. 16:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet nyáron is, én volt, hogy Tenerifén éltem, amikor szedtem és nem lett bajom, csak kell rendesen fényvédőzni. Amúgy ezt pont azt mutatja, h működik, kinyomja melyről is a dzsuvát, ez a “purging” szakasz, 8-9 hónapig is tarthat vagy semeddig, egyen fuggo.
2022. febr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia! Én kb 1 évig szedtem (Inerta), és több hónapig az elején borzasztó állapotú lett az arcom, rengeteg idő kellett neki mire elkezdett javulni. Én nyár előtt kezdtem el szedni, semmi probléma nem volt vele a nyár folyamán sem.
2022. márc. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as köszi a választ! Most tartok már a 6 hónap felénél, de már a homlokomon is alig van 1-2 db, végre szépen tisztul. Én is 1 évig tervezem venni, hogy biztosan ne jöjjön vissza 😀
2022. márc. 18. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!