Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 4 nap után miért kezd visszanő...

4 nap után miért kezd visszanőni a szőr ahol le lett gyantázva?

Figyelt kérdés
Másoktól szoktam hallani, hogy pár hétig milyen sima ahol legyantázzák nekem meg 4-5 nap után elkezd visszanőni. Miért van ez? Mit lehet ez ellen tenni?

2022. febr. 17. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen. Ez van.
2022. febr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden szőrszálat tép ki rendesen a gyanta, meg egyébként nem minden szőrszálnak ugyanolyan a növekedési fázisa. Amikről beszélsz, azok olyan szőrök, amik még épp nem nőttek ki, mikor gyantáztál, vagy a gyanta csak eltépte őket, nem jöttek ki tövestől.

Szerintem senkinek nem sima a bőre hetekig, maximum alapból annyira gyenge és világos a szőrzetük, hogy nem feltűnő/nem lehet annyira érezni.

2022. febr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A 2-esnek nagyrészst igaza van, de emellett ha erös szörzeted van, akkor eltart egy ideig, mire annyira meggyengül, hogy elég legyen ritkábban gyantázni.
2022. febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Mert nem vártál eleget ahhoz, hogy minden szál a megfelelő fázisban legyen. Ideális esetben kb egy hónapig kellene ahhoz növeszteni. Több alkalom szükséges ahhoz, hogy a szőrszálak nagy része egyszerre lépjen abba a fázisba.
2022. febr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a gxantázás pillanatában vannak alig látható szálak vagy amik még pont nem bujtak ki. Ezeket a gyanta nem fogja és 4 nap alatt pont kibújnak láthatora
2022. febr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ékszerész nagyítóval nézegettük egymást barátnőmmel gyantázás után Látni lehetett, hogy sok szőrszálat nem húzott ki, csak a bőr vonalában elszakított a gyanta.
2022. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!