Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztaltátok már,hogy a...

Tapasztaltátok már,hogy a fodrászok lenézik azt,akinek nincs szép haja? Többi lenn

Figyelt kérdés

már a 3ik fodrásznál tapasztaltam,hogy bunkózott velem,meg kb megtépte a hajam (nagyon kócolódó) és nem volt türelme kibontani,rángatta össze vissza, és beszólogatott hogy miért ilyen,biztos nem használok rá semmit. Közben amit ő rákent balzsamot meg sampont attól sem lett jobb,úgy jöttem ki kb hogy még kócosabb volt mint amikor bementem.


Am sajnos inzulinrezisztencia és pcos miatt nagyon elvékonyuló hajszálaim vannak, szerintem ezért kócolódnak ennyire. rengetek sambont és balzsamot kipróbáltam, nem hatottak.Most kb halolajat,meg ilyen permetezős balzsamot használok. Most próbálom az egészségem rendbe tenni,de ugye ezek a betegségek nem egyik napról a másikra jönnek rendbe. Már ez a harmadik fodrász volt,aki úgy bánt velem,mint a kutyával,és még nekem kellett magyarázkodnom hogy miért ilyen a hajam,de nem hitte el látszólag, mert "ő még nem hallott ilyesmiről,hogy ez ezt okozná"

Az előző fodrászaim között is volt olyan,aki beszólt,hogy milyen igénytelen a hajam,mert a forgómnál picit felállt egy részen.


2022. febr. 18. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hú, én nem tudom, merrefelé élsz, de érdemes lenne a barátnőidtől ajánlást kérni egy épelméjű fodrászhoz, mert ez nem normális. Nekem is nagyon rossz minőségű a hajam (vékonyszálú, tartás nélküli stb.), de sosem kaptam még rá megjegyzést sehol. Egyébként pedig jobbulást kívánok.
2022. febr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért járok férfi fodrászhoz. Sokkal normálisabb, nem tesz megjegyzéseket, nem mond véleményt. Megcsinálja amit kérek és viszlát.
2022. febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Az én fodrászom nagyon rendes velem. Pedig nekem sokszor gyulladt a fejbőröm és nagyon töredezik a hajam. Mindig ajánl rá termékeket .
2022. febr. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A 3ból egy férfi volt, mondjuk ő legalább nem tépett meg☹️am ismerős ajánlotta ezt az utolsót, de sírva jöttem ki😕 nem elég a hulló meg vékony haj, még belém is rúgtak😕
2022. febr. 19. 16:21
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet otthagytam. Állandóan azt hallgattam, milyen szar a hajam és mennyire hullik. Hát akkor minek járjak hozzá.
2022. febr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért lettem lepontozva?😅

Kérdező , igazából nem is értem a volt fodrászaidat. Sajnálom , hogy ilyeneket fogtál ki.

2022. febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!