Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A müller vs. DM vs. Rossmann...

A müller vs. DM vs. Rossmann a jobb szerinted?

Figyelt kérdés

A DM-ben szerintem inkább egészségügyi termékek vannak jobbára, a Rossmann nekem túl kicsi, de az Isana termékei nagyon jók. A Müller meg túl nagy de nem olyan drága és vannak márkásabb termékek is.


Szerintetek melyik a jobb a három drogéria közül? Pró és Kontra is érdekel!!



2022. febr. 19. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Régen a Rossmannt szerettem, mert több sminkmárka volt fellelhető, pl revolution, catrice, stb..

Viszont már a DM-ben is fellelhető egyre több sminkmárka, valamint jó bőrápolási termékek is elérhetőek pl.: Balea med, revox, geek and gorgeous, cosrx stb.. emiatt már csak a DM-be megyek.

Müller nincs a közelemben, 5 éve voltam utoljára egyben, így nem tudok róla véleményt mondani.

2022. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik másért. A Müllerben ugye játéktól kajáig van minden. Ha van időm, akkor ez a legjobb. Meg itt tényleg vannak jó parfümök, sminkek, krémek. A DM-Rossmannban azért kb a Loreal a legnívósabb márka. Viszont nyilván a Müllerhez kell a legtöbb idő is, nehezebb megtalálni a dolgokat vagy végig rohanni rajta, mert nagyobb.

A DM Rossmann nekem egyre megy, nem látok nagy különbséget. A Rossmann talán valamivel lepukkantabbnak tűnik.

2022. febr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Müller nincs a közelembe, szóval arról véleményt nem tudok mondani.

A DM-be a Med-es termékeket szeretem arcra, valamint a Balea tusfürdője és samponja verhetetlen árú.

A sminket régebb Rossmannba vettem, mostmár inkább azt rendelem, a tipikus drogériás márkák már nem válnak be nekem/nem volt túl jó tapasztalatom velük. Ugyanakkor a Rossmann-ba többször van akció, vagy olyan termék amit én akarok. Például múlt hónapban volt 25% plusz kártyával még 10% mindennemű mosószer, mosópor, kapszula, stb-be, és ezt szerintem sehol senki nem tudná überelni.

Szóval nem mondanám egyiket sem jobbnak. Max másnak és mindenki a saját igényei szerint kell váltogassa az üzleteket. Persze, lehet én könnyen beszélek, hisz egy plázához közel lakok, ahol mindkét üzlet van.

2022. febr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én abszolút DM párti vagyok a fent is említett Balea, G&G márkák miatt, plusz náluk van Essie is, amit szinten kedvelek. Müllerben még sose voltam, nincs a közelemben egy sem.
2022. febr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A Müller az jó a nagy választék miatt, mert tényleg ott az ember átlagban mindent megtalál. De amúgy nincs a közelünkben Müller, szóval ritkán járok oda. Valamiért bármelyik városban is lakok, mindig a lakhelyemhez képest a város másik felén van a Müller. :D Én azt mondanám, hogy a kedvencem talán a Rossmann, viszont azt hozzá kell tenni, hogy már jó pár éve odajárok, mert mindig az volt régen a közelemben, szóval hozzá is szoktam a Rossmannhoz a közelsége miatt. Nekem mindig is a Rossmann jobbnak tűnt a DM-hez képest, én úgy érzem, hogy a Rossmannban nagyobb a kínálat. Viszont ehhez meg azt kell hozzátennem, hogy kb. 2 éve, mióta a covid elkezdődött, viszonylag ritkán megyek csak drogériába. Mondjuk most, hogy így fentebb említették a DM-ben fellelhető bőrápolási márkákat, lehet, hogy betérek majd oda legközelebb, mert mindig nyitott vagyok az újra. Szóval nekem a Müller mindig olyan kieső helyen volt, szóval sosem járok oda kb., de ha közelebb lenne, akkor valószínűleg gyakrabban mennék. A Rossmann pedig szimpatikusabb, mert ugye ahhoz szoktam hozzá, illetve az ott fellelhető márkákhoz. De szerintem valószínűleg a DM és Rossmann kb. egy kategória, a Müller az, ami extrább, mivel ott tényleg van minden, meg több krém, parfüm, több sminkmárka.
2022. febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!