Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek mi vált be nagyon sprőd...

Kinek mi vált be nagyon sprőd hajra?

Figyelt kérdés

Emellett még nagyon sűrű is, szóval olyan vagyok rosszabb napjaimon, mint egy madárijesztő. Azt vettem észre, hogy a legtöbb pakolás és olajok elnehezítik a hajam. Nemrég volt vágva egyébként, mégis ilyen.

Adjatok tippeket légyszi, nagyon sokat elköltöttem már a hajamra, nagyrészt feleslegesen. :(


2022. febr. 25. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Jó frizura, ki kell ritkítani.

Szépen ki kell szárítani körkefével, hogy ne álljon összevissza.

Esetleg fodrásznál kezelés, pl. tartós egyenesítés, amitől rendezettebb lesz.

Vagy gőzölős hajvasaló. Bár azt nem tudom, milyen gyakran lehet használni, anélkül, hogy káros legyen.

2022. febr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Használj hajolajat. Mosás előtt, és után is. A kedvencem a Balea professional argánolajas hajolaj. 1400ft.

Használj mindig hajbalzsamot, és legalább tíz percig hagyd hatni.

Van a dm-ben 200 ft-ért egy 5in1 olajos pakolás, bio argánolaj, stb, az nekem bevált, nagyon puha lett tőle.

2022. febr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Használj proteines, keratinos hajpakolásokat. Sampon, hajpakolás és utána még balzsam is.
2022. febr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Olaplex cuccok nagyon jok, nem csak szokitett hajra. Az ara eleg borsos, de szerintem megeri, ha megengedheted magadnak.
2022. febr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
29%
A vágás.
2022. febr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!