Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 14 éves vagyok és elég zsíros...

14 éves vagyok és elég zsíros a bőröm. Mivel tudnék ezen hatásosan segíteni?

Figyelt kérdés
2007. dec. 30. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hasznalj zsiros borre kifejlesztett arclemosokat.
2007. dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Türelemmel!MAjd elmúlik ez is a kamaszkorral együtt.

Ha nagyon gáz a helyzet,akkor menj el bőrgyógyászhoz.

2008. jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon beváltak az ilyen arctisztító, pattanástalanító lapocskák( pl avon vagy garnier). Van zsíros bőrre való alapozó és púder is azok is nagyon sokat használnak, illetve használj mattító arckrémet(nekem ebből a nivea young vált be nagyon, már nagyon rég óta használom és nagyon jó)
2008. jan. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia.Az idő tényleg segít rajta, de ha pattanásos is vagy minnél hamarabb fordulj egy kozmetikushoz aki otthoni használatra is tud adni neked termékeket.

Ha ezt az anyagi háttered nem biztosítja használj tiniknek való termékeket amik cinket agyagot pontenolt aloe verát kamillát vagy ként tartalmaznak.

Ajánlom nagy figyelmedbe az Ilcsi termékekkel foglalkozó kozmetikusokat.

Jó szépülést

1 kozmetikus

2008. jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!