Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Extrém-káros hajra vannak itt...

Extrém-káros hajra vannak itt valakinek bevált házi módszerei? Milyen vitaminokat érdemes szedni?

Figyelt kérdés

A hajam nagyon gyorsan zsirosodik. Este kimosom, másnap jó, de harmadnap reggelre megint csupa zsír, úgyhogy be kell fújnom egy csomó száraz samponnal, hogy ne kelljen naponta, "csak" 2 naponta kimosni.

Annak ellenére hogy zsíros, száraz, csapzott, töredezett. 3-4 havonta vágatom, de így is alig ér lejebb a vállamnál. Nőni nem akar. Az a 3-4 cm visszanő, amit levágatok, de több nem.

Mivel hullámos és kócos, kipróbáltam a keratinos hajegyenesítest. Vagy 2 hétig volt tőle igazán szép, aztán el kezdett még jobban törni.

Hajbalzsamot nem szeretem, de szinte minden hajmosáskor használok hajpakolást vastagon. Hajszárítózom is, mert ha magától szárad meg, sehogy nem áll. Használok hővédő sprayt és száraz hajra hajvégápoló olajat is, de szerintem semmit nem ér.


Tehát, kinek vannak jól bevált bolti termékei, házi módszerei? Illetve hallottam olyat, hogy lehet kapni hajerősito vitaminokat is. Tapasztalatok érdekelnenek, hogy kinek mi segített.


Előre is köszönöm ☺️ a



2022. márc. 6. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az vált be, hogy találtam zsíros hajjal hordható frizurát. (Fonat, szalaggal vagy nélküle.) És ennek értelmében zsírosan hordtam a hajam.
2022. márc. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hintőpor
2022. márc. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Minél többet mosod a hajad, annál jobban fog zsírosodni.


Próbáld ki a csalánsampont, hajöblítéshez pedig készíts csalán főzetet.

Emellett nem ártana egy 6 hetes csalántea kúra, minden reggel 1 csésze tea fogyasztása.

2022. márc. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg egy közeli fotót tudnál a hajminőségedről feltölteni?

A hajvégvágó gépet nem próbáltad még fodrásznál?

Vitaminban a legjobb ár érték arányú az a DM-es saját márkás szerintem. Szedd dupla adagban vagy mellé még cinket, szelént.

Pakolásokban pedig térj át a természetesekre...

2022. márc. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!