Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnék többet inni?

Hogy tudnék többet inni?

Figyelt kérdés
Olvastam ezt a 3 litert megiszol egy nap egy héten keresztül challenget és láttam, hogy nagyon jól bevált mindenkinek aki kipróbálta. Gondoltam én is kipróbálom, mert sokan mondják nekem, hogy csoda, hogy még élek annyira keveset iszom (1-2 pohár naponta). De máshol meg azt olbvastam, hogy orvosok azt mondják, hogy akkor igyál amikor szomjas vagy. Egy a baj: én még soha életemben nem éreztem, hogy szomjas lennék és pont ezért volt nap amikor teljesen elfelejtettem inni. Szóval szerintetek érdemes lenne kipróbálni ezt a kihívást vagy hagyjuk?

2022. márc. 8. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz egy műanyag palackot amit mindenhova magaddal viszel, óránként pedig iszol belőle.
2022. márc. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Van telefonra egy csomó alkalmazás, ami ebben segít, pl a Drink more water. Megadott időközönként emlékeztet, hogy igyál meg egy pohár vizet.

Amúgy az a véleményem, hogy ha most tényleg csak 1-2 pohárral iszol naponta (ami elég hihetetlenül hangzik), akkor nem jó ötlet egyből napi 3 literre váltani. Inkább fokozatosan emeld a fogyasztásodat, nehogy ijedtében megadja magát a veséd.

2022. márc. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég nagy badarság, hogy csak akkor igyál ha szomjas vagy... Még csak nem is kell alkalmazás, óránként csipogjon a telefonod és tessék lehúzni 2 deci vizet. Egyébként nem hallottam a kihívásról és eredményeiről, de ez egy alap az emberi szervezetnek. Ilyenről még nem hallottam, hogy valaki nem szomjas ezt esetleg érdemes lenne kivizsgáltatni is.
2022. márc. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rakjál be ébresztőt, és óránként igyál meg egy pohár vizet.

Ez a legegyszerűbb.

2022. márc. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Én is akartam írni, de akkor ezek szerint csak akartam, hogy jobban is esik a víz üveg pohárból és így jobban is tudod mérni mennyit iszol amikor a csipogás figyelmeztet, mint egy pet palackot egész nap hurcolászni mindenhová és állandóan húzogatni a nyálas vized.😜
2022. márc. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok és se az app, sem az emlékeztető, sem az üveg hurcolás nem vált be. Egyszerűen nem és kész. Akkor kezdek el inni, amikor székrekedésem lesz és megijedek. Mondjuk én azért annál többet iszok, mint te, de van, amikor nem sokkal, sajnos... Nem tudom, mi erre a jó megoldás.
2022. márc. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!