Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az hogy nem nő a...

Miért van az hogy nem nő a szakállam? 19/f

Figyelt kérdés

más korombelinek ilyen szakálla van:


[link]


de nekem szinte semmi arcszőrzetem nincs, ez miért van?


2022. márc. 11. 23:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
meg úgy nézek ki mint egy 12 éves
2022. márc. 11. 23:25
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Későn kezdesz el szőrösödni.

Más testrészeden sincs szőr?

Lehet örökölted, faterodtól kérdezd meg h neki mikor kezdett el nőni.

De ne várd annyira hogy kinőjön mert aztán naponta borotvalkozhatsz.

16/f

2022. márc. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

"Más testrészeden sincs szőr?"


de, a seggem meg a f@szom nagyon szőrös

2022. márc. 11. 23:34
 4/12 anonim ***** válasza:
Ismerős xdd amúgy ilyen szakáll cseppeket szoktak ajánli erre. Ha bejön valamelyik írjál! 🤣 19f
2022. márc. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek egyformán szőrös az arca van akinek alig nől rajta valami vagy ha nől is az nem egységes.

Genetikán múlik az egész.

Mondhatnám, hogy fogsz még szőrösödni de egyáltalán nem biztos.

2022. márc. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Nekem 14 évesen kezdett el nőni a arc szőrzetem és minél többet borotválkoztam annál erősebb lett ott a szőrzet. Most 20 vagyok és 3-4 naponta kéne borotválkozzak mert a 2-3 napon már borostás vagyok, és ez nagyon idegesítő tud lenni mert + munka, jobban örülnék ha nem nőne 😆
2022. márc. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
cseréljünk? ha nekem normálisan nőne akkor nem néznének kisgyereknek, tök jó lenne
2022. márc. 11. 23:48
 8/12 anonim válasza:
Cserélhetünk XD mondjuk lehet nekem azért idegesítő a sok borotválkozás mert nekem egyáltalán nem tetszik a szakál. Amúgy észre vettem amikor naponta maszturbáltam és aztán hirtelen abbahagytam és újra elkezdtem pár nap múlva, akkor sokkal gyorsabban nőt a szőrzetem nem tudom ez hogyan lehetséges, de ha gondolod egy próbát megér.
2022. márc. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
pár éve elkezdtem a nofapot, de 6 napig bírtam és nem éreztem hogy jobban nőtt volna utána
2022. márc. 12. 00:07
 10/12 anonim válasza:
Lehet individuális ki mit tapasztal, amúgy lehet, hogy valami más miatt nőt gyorsabban a szőrzetem és csak erre fogtam rá. Mondjuk többször próbáltam ezt a dolgot és mindig gyorsabban nőt a szőrzetem utána. Mondjuk én a nofapnek a hatásait egyáltalán nem láttam magamon, az interneten nagyon sokan esküdni tudnak rá, de nálam semmi hatása. És amikor utána is néztem, hogy vannak e valami kutatások arra, hogy a nofap tényleg hatásos, akkor csak olyat találtam, hogy nincs kézzelfogható bizonyítéka arra, hogy jó hatásai lenne ránk, szóval szerintem placebo lehet.
2022. márc. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!