Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy a testem...

Miért van az, hogy a testem megmosom tusfürdővel és mást nem csinálok vele, és makulátlan, az arcomat meg agyon kell kezelgetnem, és még így is f*s?

Figyelt kérdés

Mitől más az a néhány négyzetcentiméter?

És mielőtt még jönne valaki okoskodni, hogy ne csináljak semmit az arcommal, vagy azt is mossam tusfürdővel, annak üzenem, hogy nyílván megpróbáltam már és úgy még ragyásabb vagyok.


2022. márc. 19. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert teljesen más a bőr ott. A pattanás főként az arcon, mellkason, háton jöhet ki. A többi helyen azért nem, mert más a faggyútermelődés.

A pattanás pedig ezer dolog miatt lehet. Fogprobléma, allergia, gyulladás a szervezetben, endokrinológiai probléma, vitaminhiány, nem megfelelő bőrápolási rutin, nem megfelelő életmód, nem megfelelő táplálkozás

2022. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Másmilyen ott a bőr, ez a fő oka. A másik, hogy az arcodat sokkal több környezeti hatás éri: hőmérsékletkülönbség, szél, UV sugárzás stb.
2022. márc. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Ezen én is gondolkodtam, meg az is hogy pl. én mióta ragyásodok külön törölközőt használok az arcomra,más meg ugyanabba törli az arcát mint a fenekét és mégis szép a bőre :D


Sajna ez genetika!

2022. márc. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!