Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú szőrszálakat mivel...

Hosszú szőrszálakat mivel érdemes eltávolítani a lábról?

Figyelt kérdés
A lábamat szeretném teljesen lecsupaszítani, azt szeretném ha legalább két-három hétig ne kelljen hozzányúlni, minél lassabban nöljön a szőr. Szilveszterkor elég puccos helyre megyünk nem szeretném ha probléma lenne.(16éves fiu)
2008. dec. 17. 09:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
39%
Én lány vagyok szóval tőlünk szinte már elvárják! Egyszerűen szerintem az a butaság, amit magadon csinálsz! Azt hiszed, hogy erre buknak a csajok? Szerintem gusztustalan, nem hogy örülné neki, hogy van benned valami "férfias", erre meg... áhhh, mindegy is, lehet nem egészen egyenes a fejlődésed, de az már egy más téma.
2008. dec. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
9%
Valami enyhe szexuális zavara lehet a srácnak... Ez undorító! 15/L
2008. dec. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nektek nem mindegy, mit csinál?

Ő se szól bele a ti életetekbe, csak kérdezett valamit.

2008. dec. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%
Csak azt mondd meg légyszi, hogy milyen puccos hely az, és miért lenne gond, hogy szőrös a lábad? Egyáltalán ki fogja látni?
2008. dec. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

gyanta a legjobb sztem:)

jja és engem meg az taszít ha egy srácnak ilyen fekete nagy szőőrőös lába van^o)

ha nem sötét akkor maradhat de sztem jobb ha nincs^o)

15/lány

2008. dec. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem kell azért piszkálni mert szőrtelenít,csak végig kell nézni az embereken,hogy milyen figurák vannak.Van akin tetőtől talpig tetkó van,másokon mindenhol pirszing.Amíg másnak nem árt vele kit zavar?
2009. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!