Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszinezővel festettem a...

Hajszinezővel festettem a világosbarna hajamat egy fokkal sötétebbre otthon. Van egy rész, ahol foltos maradt, mikor festhetem újra?

Figyelt kérdés
Már többször festettem magamnak otthon és ilyen még nem fordult elő. Loreal Casting Creme Gloss hajszinező. Mikor festhetem újra? Ha az egészet újra bekenem nem lesz a sötétbarna mégsötétebb, ahol meg foltos ott egy fokkal világosabb sötétbarna? Vagy csak kenjem a foltos részre? Bocsi ha hülye kérdés :)

2022. márc. 19. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
1 hét múlva ráfesthetsz újra. Ott kezd el festeni ahol világosabb, aztán mehet a többi részére is. Én már nem hagynám rajta teljes ideig a festéket.
2022. márc. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2022. márc. 20. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!