Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az normális, ha mindig ugyanaz...

Az normális, ha mindig ugyanazt kérem a fodrásznál de mindig többet fizetek érte?

Figyelt kérdés

Elsősorban a Csongrád-Csanád megyiekhez intézném a kérdést.

Úgy érzem, kicsit átver a fodrászom: az normális, ha mindig ugyanazt kérem - tőfestés, és persze hajmosás és szárítás és hajvasalás, vágás minden második alkalommal – és minden második alkalommal kb 500 forinttal többet fizetek? 6-7 hetente járok, olyan nagy különbség nincs a lenövés között szerintem. Számlát/bizonylatot sosem ad, sosem tudom, melyik munkamenet tételesen mennyibe kerül. Árlista nincs kirakva. A hajam szépen megcsinálja, de már gyomorideggel megyek minden alkalommal, mert hányingerem van attól a gondolattól, hogy esetleg ennyire pénzéhes lett és többet ér neki pár száz forint, mint egy megbízható rendszeres régi vendég (sosem késtem tőle, nagyon ritkán változtatok időpontot, ha ő akart időpontot változtatni, rugalmas voltam). Mit tehetnék? Normális három havonta 500 forint áremelkedés és fogadjam el? Félek, hogyha rákérdezek, utána nem kívánt személy leszek nála.



2022. márc. 19. 23:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nyugi nekem a fodrászom most 2x emelt ezek miatt
2022. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!