Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fodrásznál ilyen szituáció...

Fodrásznál ilyen szituáció normális?

Figyelt kérdés

Pár napja voltam fodrásznál és azóta néha eszembe jut. Vajon én vagyok ilyen béna vagy a fodrászat?

Időpontra mentem, de egy (szerintem) nagydumás nőnek épp a haját festette a fodrász. Emiatt 20 perc késéssel a fodrásztanuló megmosta a hajam, majd újabb 10 percre leültettek. Ezután végre sorra kerültem, de mellettem a másik székben ott ült a nagyszájú, várta hogy hasson a festék. Kérdezte a fodrász, hogy milyen legyen a hajam, már a dumagép ekkor közbeszólt: nem lesz az sok te jó ég stb.

Mivel nem bírta befogni, végül olyan hangulat kerekedett köztük, hogy mialatt vágta a hajam sivítoztak, szinte nevetőgörcsöt kapott a fodrász. Én nem igen tudtam/akartam bekapcsolódni, egy nyugodt hajvágásra vágytam munka után. Néha kérdezgetett a fodrász vagy megjegyezte: "milyen első benyomásod lehet rólunk, nézel úristen hova kerültél mi?" és hasonlók. Már ezt is kellemetlennek éreztem, hisz még ha ők így is viselkednek, nekem miért kellene.

Nem épp ezt vártam volna egy jónak mondott bpi szalontól. Vagy én lennék ennyire beszűkült?


2022. febr. 17. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bár én férfi vagyok de a leírt szituációban én lehet otthagytam volna őket, had vihogjanak egymásnak.
2022. febr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Fú, én nem bírom az ilyeneket. Többet nem mennék az tuti, visítozzanak csak.
2022. febr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos több helyen tapasztaltam már ezt a fajta viselkedést.

Elmentem egy nívós szalonba, ahol a fodrász csaj kiment cigizgetni meg nevetgélni a többiekkel amíg a hajamon volt a szőkítő. Kb. 1 óra volt amíg feleszmélt, hogy túl jól érezte magát és elfelejtett, de addigra mind1 volt.

Akkor kezdtem el festetni a hajamat és fiatal voltam, így ezt benyeltem. (Otthon esett le a hajam fele a következő mosásnál)

Azóta felnőttem és rájöttem, hogy ő egy szolgáltató és kemény pénzeket hagyok nála, ezért talán megérdemlem a tiszteletet és a megfelelő bánásmódot.

Ne érezd magad kellemetlenül. A helyedben a szalon felé sem néznék többet. :)

2022. febr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez egyáltalán nem normális, én fizetéskor biztoa megjegyzetem volna, hogy nem ezt a szolgáltatást vártam és többet nem mennék oda garantáltan.
2022. febr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Mindenképp máshoz megyek legközelebb. Már a szalonban is menekülőre fogtam volna, csak úgy voltam vele, hogy olyan jóra volt értékelve, kíváncsi voltam mit tud. Végül alig vártam, hogy véégre befejezze és leléphessek.

A várakozásért elnézést kért ugyan, de a (számomra) vállalhatatlan hangulat miatt nem.

2022. febr. 17. 14:59
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég bunkók voltak, se rá se ránts! Egy tapasztalattal több, legközelebb ne oda menj! Legalább a hajad jó lett?
2022. febr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Úgy vágta ahogy kértem, bár egyszer fejbekólintott a hajszárítóval a nagy nevetgélés közepette, amit észre se vett. Na meg féltem, hogy a nagy máshova figyelés miatt véletlen belevág.
2022. febr. 17. 15:18
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, ez tényleg felejtős.
2022. febr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavart volna, úgyhogy semmi gond veled.

Én is jártam már így, igaz, nem szalonban, hanem pici fodrászatban. Ott ült a fodrász csaj kebelbarátnője, és amíg a hajamat csinálta, végig vele dumált. Engem is idegesített. Nem mintha velem kellene dumálnia, de én is nyugiban szeretek lenni, nem más szófosását hallgatni.

2022. febr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik korrep tanárom volt ilyen, hogy elvált és utána az összes órára odahívta az öribariját és két feladat között ott szórakoztak meg beszélgettek mindenféléről. Nagyon idegesítő volt, úgyhogy lapátra is tettem. Nem azért fizettem, hogy szórakozzon a munkaidejébén. Úgyhogy szerintem tegyél így te is!
2022. febr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!