Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nőket kérdezek: mivel szőrtele...

Nőket kérdezek: mivel szőrtelenítitek az arcotokat?

Figyelt kérdés
Van bajszom, illetve az államon és két oldalt a fülem előtt is hangsúlyosabb a szőr az arcomon. Ezt szeretném eltávolítani, de nem tudom melyik lenne a legjobb módszer, ami azért hatékony és mégis kíméletes (mert mégis csak az arcom, szeretnék vigyázni a bőrömre). Az államon lévő szálakat csipesszel is szoktam szedegetni, de nem mindig sikerül mindent megtalálni, megfogni stb., úgyhogy valami kevésbé pepecselős módszer jobb lenne. (Igen, voltam orvosnál. Nem, nem vagyok beteg.)
2022. márc. 20. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Cukorgyanta
2022. márc. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyanta.

De nagyon unom már. Hetente kell gyantázni

2022. márc. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Én borotválni szoktam.Néha,ritkán gyanta,de utána nem igazán szép a bőröm pár napig
2022. márc. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Borotvát ne!
2022. márc. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Csak a gyanta. Volt ez a tiktok divat hogy minden lány leborotválta az arcát teljesen, aztán csodálkoztak hogy olyan helyen is fekete szőr nőtt vissza, ahol eddig nem is látszott. Utána reagáltak is rá orvosok/kozmetikusok hogy női arcot ezért nem borotválunk.
2022. márc. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Arcepilátort használok
2022. márc. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!