Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, akik szőrtelenítik az...

Lányok, akik szőrtelenítik az arcukat, mit használtok? Gyanta, krém? Mi vált be? Vagy jártok kozmetikushoz?

Figyelt kérdés
Rendszeresen szemöldökcsipesszel szedegetem ki a "bajuszomat", de az egész arcomon látom, hogy halvány, vékony szőrzet van, ami idegesít.

2022. jan. 10. 01:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Borotva.
2022. jan. 10. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Én is borotválom.Az egész arcom piheszőrös,bajusznál,oldalt kicsit erősebb,de az államon is vannak a pihék közt erősebb szálak.
2022. jan. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Rossmanban lehet kapni ilyen szemöldök borotvát, azzal szoktam.
2022. jan. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Én is borotválom, de Aliről rendeltem, mert a boltiak nagyon életlenek az én fejemnek. Mondjuk IPL előtt borotválom, de szerintem a fejemről nem fogja levillantani úgy, mint a lábamról.
2022. jan. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És hány naponta borotváljátok? Nem erősödik utána a szőr?
2022. jan. 10. 16:20
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Havi egyszer ha borotválom. Nem erősödött meg.
2022. jan. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem erősödött meg, ezt azért mondom határozottan, mert én néha hagyom visszanőni, pont emiatt, hogy erről meggyőződjek. Egyébként hetente, másfél hetente szoktam.
2022. jan. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
Gyantázd inkább, mert borotválkozni hetente nem a legjobb. Egyébként kozmetikusok azt mondják hogy tilos borotválkozni, 3-4 havonta elmész gyanráztatni ha nagadnak nem tudod, kb 500 ft. De boltba van hidegyanta is, amit én kisebb csíkora vágok és letépem magamnak. Azért jobb mert hagymástul tépi ki a szőrszálat, ha sokszor csinálod meggyengül, egy idő után már azon a területen kevesebb nő vissza és több idő alatt.
2022. jan. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom másnál,hogy van ez,de nekem 10 nap után akkor is kezdenek kibújni a szőrszálak,ha gyantáztatom,szóval az a 3-4 hónap számomra irreális,ráadásul annyira kipirosodott tőle az arcom,hogy inkább marad a borotva. Persze mindenkinek más,de én ezért nem gyantáztatom. 2. vagyok
2022. jan. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9%
Hiába pontoztok le, ti bajotok hogy folyamatosan borotválkoztok mint egy férfi. Kérdezz meg akárki szakértőt, kiröhög ha közöd hogy borotválod a bajuszod. Akkor miért csodálkozol hogy visszanő?
2022. jan. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!