Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetszik neked a most divatban...

Tetszik neked a most divatban jött műbőr dzseki?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
ez már tavaly is divat volt.sztem már unalmas h mindenki abba rohangál.
2010. szept. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha fizetnének se venném fel azokat a szánalmas műbőr vackokat. ha már dzseki, akkor ősszekuporgatok annyit, hogy tudjak venni egy bőrt, még ha 1 évembe kerül is. vagy ha nem telik rá, hát veszek szövet anyagút. de az tuti, hogy nem blamálom magam igénytelen PVC kabátokkal.

stílusra viszont jók, de tényleg minden második emberen az van.

2010. szept. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem! sőt az a legundorítóbb amikor azt a bokáig érő harisnyát felveszik szoknyával vagy pics@ gatyával! attól rosszul vagyok!!!
2010. szept. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most divatba jött?Te egy kicsit le vagy maradva. Szerintem már megy ki a divatból...
2010. szept. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csúúúnya mint a szőrös kapucni :D
2010. szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szőrős kapucni tényleg elég gáz,mert tucatcucc,meg csak esetleg nőknek,de ha ráesik az eső,mint az ázottpatkány ugy néznek ki ezek a cuccok. Műbor dolgok meg felsőruházatban nagyon ócsek. TExtil a jó, de az nem bőr ugyebár,csak hasonló lehet. A műbör maga az gagyi. Az eredeti bőr meg mert szerves jobban penészedik,dohosodik,nehéz tisztítani. Csukában már más az értékrend.De ott inkább a műbör sportcipők, bőr ha átázik tiszta penész lessz sajna.
2010. szept. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem nagyon vaganyak.Itt is most jott inkabb divatba (Romania), bar tavaj is hordtak, de iden minden ruhas boltban aruljak. Es nem arra a ronda divatja mult "szoros kapucnisra" gondolok, hanem nagyon meno divatos dzsekik. Szerintem az eddigi valasz adok vannak inkabb lemaradva...mar bocs
2010. szept. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

:XD

Már mindenkin ilyen dzsekik vannak..........

De a csau színű az nagyon jól néz ki, fekete ceruzanacival, bokacsízmával és egy csauszínű övvel:)

2010. szept. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
tetszeni tetszik................csak mar qrvara idegesito hogy mindenki abba jar.....mehat mar unalmasis
2010. szept. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!