Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy használjam a gyantát?

Hogy használjam a gyantát?

Figyelt kérdés
vettem egy homico márkájú kicsi tégelyes szőrtelenítőt.ugye megkell olvasztani, de fémes egy kicsit a csomgaolása..berakhatom a mikróba?teljesen folyékonynak kell lennie? arc szőrt szeretnék leszedni vele.
2008. dec. 17. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Bátor vagy, hogy az arcodat magad akarod gyantázni, elég kezdő gyantázónak tűnsz...

A biztos a vízfürdős melegítés. Teljesen folyékony legyen.

2008. dec. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
beraktam a mikróba:)közepesen lett folyékony és sikerült, nem kell nagy ügyesség hozzá.
2008. dec. 17. 18:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ilyenektől ráz a hideg, bocsi:) Legalább 1x mennél el kozmetikushoz, hogy ellesd a technikát...! Én két évig - na jó, nem, de ennyi ideig tart a suli - tanultam ahhoz, hogy bátran alkalmazzam, és ne okozzak égési sérülést a vendégnek a gyantával!!!

Remélem, nem lesz bajod tőle sosem, légy körültekintő és óvatos!!!

2008. dec. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na, az ilyenektől engem is. Kérdez valamit, választ kap (olyat, ami jó és biztonságos), majd megy a feje után. Akkor miért kérdezted meg???
2008. dec. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
engem meg az ilyenektől:)nem kérdezhetek véleményeket?hiszen nem mindig ezen az oldal szerint fogok cselekedni;)a bajuszom puszil titeket:D
2008. dec. 21. 09:59
 6/6 anonim válasza:
Régen voltak olyan gyanták, amiket használat után csak le kellett szűrni, és kész. Vajon ezt a típust is többször lehet használni?
2011. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!