Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha biciklivel jarok egyetemre,...

Ha biciklivel jarok egyetemre, hogyan tudok csinosan öltözködni?

Figyelt kérdés

Ameddig nincsenek mínuszok, mindenképp biciklivel fogok járni az egyetemre, mert az sokkal gyorsabb és nem kell varni a buszra.

De néha olyan szívesen felvennék egy szoknyát/ruhát vagy magassarkut, amiben meg nem nagyon lehet bicajozni😬

Illetve szívesebben vinnék egy kezitaskat, mint egy hátizsákot/‘tornazsakot’, de biciklin ez is problémás kicsit



Szerintetek ezt hogy lehet kiküszöbölni?

(Nem szívesen öltöznek at reggel a suliban, aztán amikor haza indulok, akkor megint + ehhez egy elég nagy táska kellene)

Aki volt már így, az hogy oldotta meg?



2019. okt. 8. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

[link]


[link]


[link]



Te tényleg felsőoktatásban tanulsz? Ijesztő!

2019. okt. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Ez csak át öltözéssel. A biciklire lehet venni kosarat,abban elfér egy kis táska amiben a váltó ruhád viszed.
2019. okt. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Ugyanezt tudom tapasztalati alapon is elmondani. Magassarkúban mondjuk én nem szeretek bringázni, de járni se túlzottan. Ennek ellenére bicikliztem már 10 centis platformos magassarkúban, utáltam de még élek. Szoknyában én még jobban is szeretek tekerni mint farmerban. A farmer akármennyire is kényelmes, viszonylag rugalmatlan anyag, intenzív testmozgásra elég alkalmatlan, míg a harisnya ilyen szempontból a biciklisnadrággal egyenértékű, amit ugye erre találtak ki.

Kézitáskát pedig ha kisebb, lehet a kormányra akasztani, ha nagyobb, a biciklire kosarat, biciklistáskát szerelni és abban tárolni út közben.

Ha inspiráció kell, nézd meg a hollandokat, zuhogó esőben kiskosztümben, esernyővel, bevásárószatyorral, két gyerekkel biciklizik és még telefonál is közben.

2019. okt. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Szoknyában is lehet, csak ne a létező legminibb legyen. :D

Magassarkúban nem a legkényelmesebb, de megoldható.

A táskás problémát nem is értem, raksz a bicajra egy kosarat, és olyan táskát dobsz bele, amilyet szeretnél.

2019. okt. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mivel nincs hosszú szoknyam, ezért nem tudok abban tekerni😅

Vagyis tudok, de nem akarom a bugyimat mutogatni mindenkinek 😃


A kosárra én is gondoltam es lehet az lesz a végső megoldás, bár egy nem igazán noi vazas biciklin szerintem érdekes 😄

2019. okt. 9. 18:10
 6/8 anonim válasza:
2019. okt. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most látom csak a válaszod (#4-es vagyok)

- nem kell "hosszú" szoknya, csak olyan, ami nem fenékvillantós

- a váz nem értem, hogy jön a képbe egy kormányra erősíthető kosárnál...

Amúgy miért lettem lepontozva tulajdonképpen? :D

2019. okt. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7

A vázat csak azért írtam, mert egy szinte férfi vazas biciklin szerintem hülyén néz ki 😃


És én senkit nem értékeltem, szóval ha le is lettel pontozva, az nem én voltam 😃

2019. okt. 30. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!