Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti átöltöztök otthon? Vagy...

Ti átöltöztök otthon? Vagy nem? 19/l

Figyelt kérdés

Én mindig átöltözöm, nekem kényelmetlen itthon farmerban lenni, meg amúgy sem szeretem azt a ruhát itthon hordani amit mondjuk suliba hordok.



De pl az öcsém aki 18 éves az itthon is folyton farmerban van, mondjuk neki kényelmes, azok az elasztikus super skinny farmerjai vannak.

Ő meg is mondta hogy útálja a melegítőt vagy bármilyen más nadrágot...



2020. febr. 16. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

Melegítőben én slamposan érzem magam.


Általában sporthoz meg alváshoz öltözök át, csak otthon levéshez max akkor ha pl takarítani vagy barkácsolni kell.

2020. febr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
mindig átöltözök, szeretem a melegítőt
2020. febr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

én is mindig átöltözöm lazább ruhába


19/L

2020. febr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Mivel én főzni, takarítani (is) szoktam itthon, így mindig átöltözöm. Vagy melegítőt, vagy cicanacit veszek fel. Nekem kényelmesebb, mintha farmerban lennék itthon is.
2020. febr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Átöltözöm. Sokkal kényelmesebb leggingsben lenni, mint farmerban. Plusz vehetnék 50 farmert évente, mert lekajáznám, lefehérítőzném.
2020. febr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Melegítőm ugyan nincs, de házon belül lazább ruhákat viselek, amiket nem sajnálok a házimunka során összekoszolni, elszakítani, miegyebezni.
2020. febr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe nem jutna itthon farmerbe lenni rohadt kényelmetlen abba feküdni
2020. febr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ahogy hazaérek átöltözök szabadidőbe vagy pizsamába.
2020. febr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Részben. A harisnya és a felső (póló, top) marad, szoknyát/ruhát leveszem van egy térdig érő kopott rövidnacim vagy azt veszem fel, vagy pedig valami strapásabb melegítő nacit. Ha nem csinálok semmi olyat, amitől koszos lehetek, akkor nem veszek fel semmi mást a felsőmre, de ha olyan dologom van, h koszos lehetek, akkor valami leselejtezett pulcsit, esetleg kinyúlt pólót felkapok rá.

A harisnyát, meg a felsőt azért nem veszem át, mert ha mégis mennem kell valahova, akkor nem akarok mégegyszer a harisnyával szüttyögni, a felsővel meg az a helyzet, h egy felsőt egy napig hordok max, utána megy a mosásba. Ha levenném a felsőt akkor azt mar nem venném vissza, de azért meg szintén nem vennék fel másikat, mert pl van egy félórás dolgom...


33/n

2020. febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Természetesen átöltözök, egyrészt nem akarok a "metrós-vonatos" nadrágseggemmel a kanapén vagy az ágyon henteregni, másrészt elég nevetségesen festenék, ahogy farmerban pucolom a konyhát. :D

Póló marad, de a farmert váltja egy cicanaci, ahogy hazaérek.

(Mikor szüleimmel laktam, még én is elvoltam farmerban otthon, amíg más takarított.)

2020. febr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!