Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az intim területen levágtam a...

Az intim területen levágtam a szőrt borotvával de nagyon szúr! Meg lehet oldani hogy ne szúrjon a borotválás után?(Férfi vagyok)

Figyelt kérdés

2022. ápr. 12. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet sajnos. Ahogy az arcodon is szúr a borosta, úgy a bohócon is szúrni fog.

Én átszoktam epilátorra. Nem volt könnyű, de 2-3 hetente megcsinálni és ahogy nő vissza a szőr, nem szúr, mert nem éles a vége mint amikor elvágja a borotva.

2022. ápr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megszokni meg lehet azt hogy szúr mert azt is hallottam?
2022. ápr. 13. 10:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Uh együttérzek, bár én nő vagyok de gyerekkoromban leborotváltam, utána soha többet. Inkább a gyanta az csak egy pillanatig fáj, nem hetekig viszket meg szúr.

Nem tudom meg lehet e szokni, de ha igen elég kellemetlen lesz az az időszak. Másik opció hogy minden nap leborotválod és nem hagyod kinőni, de ezt se ajánlanám. Vagy ha max rövidebbre vágod nem olyan picire, nekem még ezt tanácsolták de nem mertem azóta se ollóval vagy pengével megközelíteni a területet.

2022. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem sikerült megszokni. 1 mac 2 napig jó, de utána ahogy elkezd borostásodni, nagyon viszket.
2022. ápr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy két naponta mindig leborotválod, vagy géppel levágod nagyon rövidre 1-2mm-re és akkor nem fog viszketni, vagy gyanta. De az utóbbit jobb szakemberre bízni egy férfinak.
2022. máj. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!