Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vészeljem át az az...

Hogyan vészeljem át az az időszakot, amíg a rövid hajam megnől?

Figyelt kérdés
Mert most a kettő között van,se nem rövid,se nem hosszú,és nagyon lassan nő..:(Nagyon ronda.
2010. szept. 15. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
"megnől". Köpj rá egy vajas turhát akkor senki nem a hajaddal fog foglalkozni!
2010. szept. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen,igazad van,valóban ez volt a lényeg...
2010. szept. 15. 22:22
 3/10 anonim ***** válasza:
OFF: Mi ez a vajas turha mánia? :D
2010. szept. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
vegyél csattos póthajat, 10ből megvan, nagyon szép, én is ezt teszem...
2010. szept. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A póthaj soha nem szép, mivel látszik, hogy nem igazi. Ricinus olajat masszírozz a fejbőrödbe, hagyd fent 30 percig aztán samponnal mosd ki. Igyál sok ásványvizet. Jó a Biovanne szépségvitamin is és kipróbálhatod a csalánteát is. Nekem az volt a leghatásosabb, de csak 3 hétig szabad inni, cukor nélkül.
2010. szept. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, esetleg 1 evőkanál ricinusolaj bevétele reggeli előtt is tud segíteni.
2010. szept. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

11.31as

vannak valódi hajból készült póthajak, amik igenis szépek...

2010. szept. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Figyelj lehet neked tetszik, te dolgod, de ne akard már rám erőltetni a véleményedet. Nekem nem tetszik és kész. Sok barátnőmnek van póthaja felcsatolhatóstól kezdve hőillesztésesig minden, de mindegyiken látom, hogy nem igazi. Az igazi hajnál soha nem lesz szebb a póthaj, bármilyen eljárással is csinálják.
2010. szept. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a póthajas ötletet a kedves válaszoló(k)nak,de mivel 30 éves vagyok és ikerkisbabák anyukája nem igazán érzem már úgy h nekemvaló lenne,főleg mivel azt a maradék csökevény hajamat is előszeretettel húzgálják a gyerekek:)
2010. szept. 16. 13:05
 10/10 anonim ***** válasza:

hát, akkor nincs más, míg várni, amíg megnő...kend ricinusolajjal, kb 150Ft 2dl, attól nőhet havonta akár 5cm-t is!

a póthajas voltam(az előző kettő is)

2010. szept. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!