Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg nem lehet semmit sem...

Tényleg nem lehet semmit sem csinálni a terhességi csíkokkal?!

Figyelt kérdés

Van aki műtéten kívül tud ajánlani valamit, akár mozgás, akár bőrápolási krémek vagy bármi terén? Nem nagyon szeretném műttetni a hasamat, mert úgy tudom, hogy akkor már necces a következő terhesség. Bár nem tervezek több gyereket, de ki tudja mit hoz a sors, ez olyan véglegesnek tűnik... :((

Szóval van esetleg akinek már bevált valami?


2010. szept. 16. 12:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát teljesen eltűnni nem fognak. De lehet javítani rajtuk. Én újabban rendszeresen leradírozom a striás területeket (ezt sima háztartási cukorral is lehet), utána citrommal átdörzsölöm (a citromsav az elhalt hámréteget leszedi) és utána olajjal bekenem, ez lehet mandulaolaj, szőlőmag vagy olivaolaj (mindenképpen hidegen sajtolt, extra szűz változat). Az olajjal kenegesd magad mindennap, be is fóliázhatod. Én eleinte a radírozást is naponta csináltam, mostmár heti 2-3 alkalommal, de csakis a striás részeken.

A striáim elég sokat javultak, persze még látszanak, de már jobban néz ki.

Ja és az erre való krémek semmit nem használnak. Kipróbáltam már vagy 10félét.

2010. szept. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.


Még annyi, hogy a mozgás is jót tesz neki. Bármilyen mozgás megfelel. A legjobb a kardió mozgás, alakformáló edzéssel kombinálva (a fitness dvd-k is teljesen jók).

2010. szept. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi, ezt a radírozós dolgot még nem hallottam, de biztos van benne valami. Egyébként nekem szerencsére annyira nem voltak mélyek és szörnyűek, de a hasamon még ki is nyúlt a bőr elég rendesen, ("kötényhasam" lett) meg a köldököm is szétment, így nagyon csúnya a hasam. Ráadásul én a terhességek előtt nagyon edzettem a hasamra, tök szép (legalábbis én elégedett voltam legalább ezzel a testrésszemmel) lapos, feszes volt, így most még inkább zavar. Köszi a tanácsot!! :)


Van még valakinek valamilyen szupi bevált módszere esetleg?


köszi előre is :)

2010. szept. 16. 13:31
 4/14 anonim válasza:
Nekem a szoli is segít,nem viszem túlzásba,de ahogy van egy kis színe a hasamnak szebb!
2010. szept. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen? A szoli? Lehet, hogy hülyének néztek, de nem lesznek más színűek a csíkok? Nyáron nem nagyon napoztam, meg nem is mertem felvenni pont a hasam miatt bikinit. :(
2010. szept. 16. 19:44
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Személyes tapasztalatból ajánlom az Avon Solutions terhességi csíkok elleni krémet! Nekem a fenekem tele volt nagyon csúnya, vörös, mély csíkokkal - kb minden árkategóriában lévő krémet (Milupa, receptre kérhető sebészeti hegekre használható krém, Vichy, stb.) kipróbáltam, persze egyik sem vált be, még minimális javulást sem hoztak.

Az Avon krémje már két hét múlva elkezdte halványítani őket, és kb egy év múlva az összes kifehéredett, jelentősen csökkent a mélységük, és kicsit kisebbek is lettek. Azóta pedig nem lettek rajtam újak! :)


Főleg azért merem ajánlani, mert amúgy utálom az Avon termékeit :D

2010. szept. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi, remélem akkor a tornával és ezzel a krémmel együtt még inkább javulni fog a bőröm.


:)))

2010. szept. 18. 10:26
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi épp a párom derekát kezeljük vele pár napja - már most javult. Remélem neked is beválik majd, én tényleg tiszta szívből ajánlom, pedig nagyon makacs striáim voltak:(
2010. szept. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Melyik az pontosan, ez? vagy ez a megelőzésre van inkább? (bár én több krémet is használtam mégis berepedtem :( )


[link]


Belinkelnéd nekem, hogy melyik krém az pontosan?

köszi előre is

2010. szept. 19. 10:52
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ezt a honlapot, és nem nagyon igazodtam ki rajta, de a mostani Avon katalógusban megtalálod a 128. oldalon, és le is van árazva, most 1999 ft.


[link]


A képen az első mutatja a régi csomagolását, most új csomagolásban van, de arról még nem találtam fotót.


De a katalógusban tényleg megtalálod.


Amíg a többi krémmel próbálkoztam, én is tovább repedtem, de ez bevált. Gondolom alkat-függő, de azért remélem, hogy neked is beválik!

2010. szept. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!