Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg nem lehet semmit sem...

Tényleg nem lehet semmit sem csinálni a terhességi csíkokkal?!

Figyelt kérdés

Van aki műtéten kívül tud ajánlani valamit, akár mozgás, akár bőrápolási krémek vagy bármi terén? Nem nagyon szeretném műttetni a hasamat, mert úgy tudom, hogy akkor már necces a következő terhesség. Bár nem tervezek több gyereket, de ki tudja mit hoz a sors, ez olyan véglegesnek tűnik... :((

Szóval van esetleg akinek már bevált valami?


2010. szept. 16. 12:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, igen ezt ismerem, de ez nem csak megelőzésre van? Jó a már meglévők kezelésére is?

Na mindegy, már nem zaklatlak vele, rákérdezek egy avonos ismerősömtől is.

Nagyon köszi a segítséget!

üdvi

2010. szept. 23. 01:31
 12/14 anonim ***** válasza:
Én anno úgy tudtam, hogy kezelésre és megelőzésre is jó - mivel mindkettőhöz a kötőszövetek megerősítésére van szükség. Szerintem egy próbát megér - főleg mert megfizethető. :) Majd írj, hogy neked is bevált-e, mert kíváncsi vagyok!
2010. szept. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Megint én, nézd ezt most találtam:


http://www.youtube.com/watch?v=IAqcmr44aZA&feature=related


Szóval még akkor is van remény, ha az Avonos krém nem jön be :D

2010. szept. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Bár gondolom nem kevés pénzbe kerülhet, de egyszer talán majd lehet, hogy utánajárok pontosabban is, hogy mi ez a lézeres kezelés. Köszi szépen, nem is hallottam eddig erről.

Egyébként az jutott eszembe, hogy ha a mellnél csinálják ezt, vagyis ""összehúzzák a szétrepedt bőrt"", akkor elvileg a mell is egy picit feszesebb lesz tőle, nem? Mind a két gyereket szopiztattam 18 majd 21 hónapig és a 75DvE-s mellem eléggé nem úgy néz ki mint előtte, függetlenül attól, hogy ott nekem a bőr maga szerencsére nem (így annyira nem látványos) csak alatta a szövetek repedtek meg. Majd megnézem, hogy lehet-e mellre is használni ezt a krémet, bár csodát biztos nem fog tenni. Viszont ha már egy fokkal jobb, az is szuper, mert még ha lenne rá most pénzem akkor sem biztos, hogy "kitömetném".

2010. szept. 24. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!