Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zuhanyzás után miért nem...

Zuhanyzás után miért nem vagyok tiszta?

Figyelt kérdés
Miután végeztem, hiába szeretek zuhanYozni, de megdörzsölöm a bőröm és jön le kevés barna réteg.. ha értitek. Nem értem miért van ez, több tusfürdőt is próbáltam már.
2022. ápr. 26. 22:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
A bőröd hámlik le a dörzsöléstől. Ez természetes. Nem porcelánból vagy.
2022. ápr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Exem simogatta a hátam, de erősebben és elég ciki volt nekem, arra gondoltam, ne csináld már mert azt hiszed nem fürdök.:D Hát remélem tényleg természetes.
2022. ápr. 26. 23:17
 3/14 anonim ***** válasza:
Szoktál szoláriumba járni? Ha nagyon szétsütteted a bőröd jobban válik az átlagosnál attól is lehet.
2022. ápr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Lehet hogy betegséged van ami miatt jobban hámlik a bőröd mint másnak. Most nem jut eszembe a neve...

Egyik kollégámnak van ilyen betegsége, hogy állandóan vakarózik tőle, dörgöli magát az ajtófélfához mint a disznó az ólban :D Azt annyi bőr maradván van utána hogy el lehet menni a nyomon utána.

2022. ápr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem vakarózok. Csak a Palmolivtól :D
2022. ápr. 26. 23:24
 6/14 A kérdező kommentje:
Szoláriumba sem járok:)
2022. ápr. 26. 23:24
 7/14 anonim ***** válasza:
14%
Ilyenek a tusfürdők, a maradványai ledörzsölhetőek. Szappant használj, attól ilyen nincs. A tusfürdő mindig hagy egy síkos bevonatot a bőrödön, hiába öblíted magad, azt lehet így ledörzsölni.
2022. ápr. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Egyes szappanoktól is lehet, amik amolyan krémszappanok, de egy igazi, rendes szappantól nem. Ettől még ugyanúgy kímélő a legtöbb szappan, akkor is, ha nem krémszappan, kivéve, ha a legolcsóbbat veszed, az nem valószínű, hogy kíméletes a bőrödhöz, de a többi igen.
2022. ápr. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Normális. Az elhal bőrnek valahogy le kell jönnie, régen lehetett venni ilyen dörzsölős cuccot ami lehozta őket, most nem tudom hol tudnál beszerezni. Ha esetleg drogériákban megnézed ott lehet találsz.
2022. ápr. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Át kell kefélni, dörzsölni. Használj finoman dörzsölő zuhanykesztyűt, hát kefét stb.
2022. ápr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!