Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elfog állni a vérzés?

Elfog állni a vérzés?

Figyelt kérdés
Régóta van egy érpattanásom az orromon ami ma szokatlanul pirosabb volt mint amúgy. Olyan mint egy pattanás de bőrgyógyászom mondta, hogy ez egy ér pattant el pont az orrom közepén. Ma valahogy véletlen elkaparhattam és elkezdett vérezni, korábban ez sosem fordult elő. Annyira ömlött belőle a vér, hogy alig tudtam letapasztani, mert folyton törölnöm kellett zsepivel. Azóta 3 óra eltelt, gondoltam megnézem, hogy elállt e de ugyanúgy ömlik de most már kevésbé de vérzik. De korábban úgy vérzett mintha elvágtam volna egy eret. Most ismét leragasztottam vagy 3 réteggel, mert egynél átázott. Félek, hogy nem fog elállni. Begyógyul majd a seb ha eláll a vérzés? Elmúlik vajon a pirosság utána?

2022. máj. 6. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Tegyél rá betadube-t, vagy ilyesmit, az segíti a hegesedést, szedjél K vitamint a véralvadás miatt, esetleg menj dokihoz vérvételre lehet h túl kevés a K vitamin a szervetetedben( vagy más gond miatt) és ezért nem hegesedik, túl sok idő telt el...
2022. máj. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*betadine-t tegyél
2022. máj. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
most is megnéztem hogy vérzik e, leszedtem a tapaszt és úgy vérzik mint korábban, mintha ömlene belőle...tényleg mintha elvágtam volna egy eret? nem nyúlok hozzá, csak leszedtem óvatosan a tapaszt és ömlik belőle, most már kisebb mennyiségben de még vérzik. Nem akar elállni. Azt hittem a ragtapasz megfogja valamennyire és elállítja de csak addig amig rajta van, ha leveszem ismét folyik...
2022. máj. 7. 01:42
 4/7 A kérdező kommentje:
de már mintha a nagyja kijött volna.
2022. máj. 7. 01:43
 5/7 A kérdező kommentje:
beakarom kenni ilyen seb elleni krémre amit itthon találtam és hatni szokott de hiába törlöm, vérzik és így elmosná a krémet. :/
2022. máj. 7. 01:46
 6/7 A kérdező kommentje:
Bekentem kicsit most úgy néz ki nem vérzik de félek hogy ha picit hozzáérek akkor elkezd ismét
2022. máj. 7. 01:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Irány az ersebeszet! Majd ott lézerrel besutik a sérült vér eret!
febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!