Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lumea szőrtelenítő szr lehet...

Lumea szőrtelenítő szr lehet ha sok az eladó magánszemélytől mi?!

Figyelt kérdés

Philips Lumea...


Maradjak a szalonnál? Az bevált? Pest környékén hol olcsó, vagy jó, konkrét szalont nevezz meg kérlek!



2022. máj. 7. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lassabban fejti ki a hatását, sok embernek meg nincs türelme azt kivárni.


Én egy évig használtam (2 hetente), mire végleg eltűnt a szőr a kezelt területről, de fél évig csak kisebb foltokban ritkult... De abszolút megérte.


Illetve túl sötét bőrre és túl világos szőrzetre nem működik, erről kevesen tájékozódnak.

2022. máj. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem tudom, ilyen eszközt használtan venni nem túl higiénikus, nem? Ha esetleg intim területen is használta az illető...
2022. máj. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Újonnan venném ha jó.
2022. máj. 7. 14:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szőrős típus vagyok, így férfi létemre használtam olcsóbb készüléket és Lumea-t is a lábamon. Az olcsóbbat eladtam, nem ért semmit. A Lumea hatásos volt, kis foltokban eltűnt a szőr, illetve ahol kinőtt, ott is ritkult, ehhez elég volt 2-4 kezelés, más egyéb nem történt a további kezelések után. Viszont egy-egy kezelés nagyon sokáig tart és sokára lesz ereménye, ezt szerintem sokaknak nincs kedve kivárni, két de még tíz kezelés után sem kell csodát várni, ennél lassabban fejti ki a hatását. A marketingeseknek igen élénk a fantáziájuk, ők úgy is csak olyat írnak, amitől vásárolni támad kedved. 3 kezelés után 85%-al kevesebb szőr azért elég erős túlzás. Meg van még a gép, már nem használom, de eladni sem tervezem, mert sosem lehet tudni, lesz-e még szükségem rá. Egyelőre csak rövidre vágom a szőrt hajnyíróval, ez valóban pár percig tart csak, de ez nyilván nem ad teljes simaságot, amit egy nő szeretne, férfinál viszont rendben van.

Szalonba sosem mennék, erősebb és hatásosabb géppel dolgoznak, viszont annak sem lesz végleges a hatása, jó néhány alkalom így is kell, akkor inkább a kezelések árát egy itthoni, profi gépre költöm, azt csak egyszer kell megvenni és egy csomó ideig használni tudom.

#2 - Mindent lehet fertőtleníteni. Pl. a fogorvos sem használ minden betegnél új eszközöket, a meglévőket fertőtlenítik újra meg újra. Mint ahogy a használt ruhát is ki lehet mosni.

2022. máj. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4, A használt ruha oké, a használt műszaki eszköz is, na de bugyit - esetedben alsónacit - se veszek azért használtan, érted... :))
2022. máj. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is mástól vettem, de nem volt használt. Bontatlan csomagolásban volt, én húztam le róla a fóliát konkrétan...


De féláron adták, szóval jól jártam.

2022. máj. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért sok az eladó, mert csak egy bizonyos színtől sötétebb szőrzetre hat az IPL.

Amúgy teljesen higiénikus. Kézfertőtlenítővel rendesen át tudod törölgetni a gépet, műanyag az egész kívülről. Meg hát használata közben nincs vér, mint egy borotvánál.

2022. máj. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4-es!

Nálam a 85% abszolút megvolt, igazából szinte az első használattól kezdve. Sajnos nekem kifejezetten férfias szőrzetem volt a lábamon, úgyhogy túlzás nélkül mondhatom, hogy az életemet is megváltoztatta. Bármi más szőrtelenítő használata után kipattogoztam, meg viszketett, meg ahogy nőtt a szőr, szinte fizikailag fájt, szúrt kívülről és ez már a múlté.

2022. okt. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!