Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arctisztítót és ápolót...

Milyen arctisztítót és ápolót ajánlotok zsíros kombinált bőrre?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, de sosem volt normális arcápolóm vagy lemosóm, szinte mindig drogériásokkal próbálkoztam de azoktól kipattogtam mindig, most előjöttek pattanásaim (sokat fogdozom az arcom , ott támaszkodok ha ülök stb) Nem dorgériásból eddig a la roche posayt próbáltam de az nem vált be. Ti mit ajánlotok? Pattanásra hajlamos mitesszeres kombinált bőröm van.

2022. máj. 7. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Arclemosóból balea med, hidratáló cerave.

Amikor csúnyább a bőröm, akkor használok gyulladáscsökkentő krémet.

Hetente 1-2ször hámlasztok.

Pont akartam venni la roche-posay termékeket, de most elbizonytalanodtam.

2022. máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Cerave lemosói jók.

Kb ugyan ilyen a bortipusom mint a tiéd. Én a cream-to-foam cleansert és az sa lemosót szeretem.


Szerumokbol meg bha sav(a geek&gorgeousé pl tök jó). Aha savakbol jó lehet a mandula sav vagy a glikolsav. Ezek mondjuk fényérzékennyé teszik a bőröd és muszáj melléjük főleg nyarra 50-es fényvédő.


Úgyhogy először a lemosó-hidratáló-fényvédő szentharmassaggal kezdj.

2022. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is nagyon tudom ajánlani a CeraVe termékeket (Foamimg Cleanser, SA lemosó, Moisturizing Lotion). Emellett a Geek&Gorgeous, The Ordinary, Revox szérumjai azok amik nagyon jók szerintem ár-érték arányban (pl:zsíros bőrre BHA, G&G aPAD).


Ha olvasgatni szeretnél a témában redditen az r/skincareddiction és az r/euroslincare subredditeken sok haszos infó van temékekről, összetevőkről.

2022. máj. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :) Revoxos hamlasztom már van, de akkor kiprobalom a CeraVe termékeket
2022. máj. 7. 23:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!