Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan napozzak otthon?

Hogyan napozzak otthon?

Figyelt kérdés
Mivel Európa zord északi részéről származom,még soha sem napoztam. Egy éve jöttem az országba az utolsó élő rokonokhoz. Most rá akarom szánni magam a napozásra,de fogalma sincs hogyan érjem el a kívánt eredményt. Állva csináljam vagy üljek? Ha lefekszem akkor a hátam fehér marad? Mennyi krémet használjak leégés ellen és mennyi órát lehetek a napon?

2022. máj. 19. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Hány eves vagy?
2022. máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fekve a legjobb, de ez nem szolárium, hogy 5-10 perc elég. Egyszer hason fekve, legközelebb háton. Vagy ahogy kényelmes. Naptejjel pedig kend be magad előtte mindenképp.
2022. máj. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

50-es naptej, amit kenj újra 3 óránként legalább. Fekve, cserélgesd a hason és háton fekvő pózt. Dél tájt ne légy a napon, mert nagyon magas az uv sugárzás.

Az eredmény nem fog egyből látszani, kell neki legalább 3-4 nap.

2022. máj. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

google > napozás > képtalálatokra kapcsolsz.


EGyből látni fogod, hogyan napoznak az emberek....

2022. máj. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Troll...
2022. máj. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, nyaranta, amikor északon 20 órán keresztül fent van a nap, mit csináltál?

Ugyan ezt kell itt is, csak rövidebb ideig.

2022. máj. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!