Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrász szalonban simán...

A fodrász szalonban simán csak nullással olcsóbban vágnak hajat, mintha valami fazont is szeretnék??

Figyelt kérdés
2022. máj. 25. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen
2022. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tartósan nullás hajat akarsz, akkor a saját gép olcsóbb már elég rövid távon, és hát sokkal gyorsabb is, mert otthon intézhető.
2022. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudom. Volt is, de sajnos megadta magát :/

Viszont most gyorsan le kéne nyírjam, nincs időm elmenni venni.

Ezért is kérdezem, hogy olcsóbban nyírják e, mert amit 0 forintból itthon megtudnék, nem szeretnék kiadni rá 3-4 ezret

2022. máj. 25. 18:49
 4/7 HoneyBunny ***** válasza:
Nincs idod beugrani egy hajnyiroert, de beulni egy fodraszhoz van???
2022. máj. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs időd?

A fodrasz időpontot ad.Vagy ha odamész tuti hogy akkor kerülsz sorra ha valaki lemondja,vagy van valahol üres felóraja.

Menjél csak szépen gépet venni!

2022. máj. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De jó, hogy ti jobban be tudjátok osztani az időmet, mint én.
2022. jún. 3. 20:41
 7/7 HoneyBunny ***** válasza:
Jajj, en nem kotekedni szerettem volna, csak meglepodtem ezen, mert olyan irrealisnak tunt, hogy a fodrasznal gyorsabban vegeznel, mintha gyorsan elugranal venni egyet :D Aztan, ha neked igy gyorsabb, akkor jo.
2022. jún. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!