Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek szőrbenövés ellen?...

Mit tegyek szőrbenövés ellen? Már szinte mindent próbáltam.

Figyelt kérdés

Próbáltam gyantát epilátort borotvát és mindentől szétcsattannak a lábaim.. egyszerűen már nem bírom. Utálom hogy állandóan ezzel küzdök és örülök ha nem alakul furunkulussá... arról nem is beszélve hogy milyen rohadt lassan gyógyulnak be a sebek utánna. Próbáltam hámlasztani kesztyűvel, savval mindkettőtől rosszabb lett.


Ha bárkinek van bármi ötlete mit csinálhatnék kérem ossza meg velem. Akár orvos elérhetőségét, lézeres szőrtelenítő helyek ajánlását is szivesen várom



2022. jún. 1. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Elektromos testborotva.Igaz,hogy nem lesz tükör sima,de legalább semmi irritáció,benövés nincs.Én azt használok teljes testre.L
2022. jún. 2. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a lézert ajánlom. Nézz szét a környéken, árban nagy a szórás a szalonok között.

Néhány kezelés után ha nem is tűnik el teljesen, de nagyon meggyengül, megritkul. Nem fog gondot okozni a borotválás.

2022. jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!