Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi szakállgyanta létezik?

Férfi szakállgyanta létezik?

Figyelt kérdés

Párhónapja találtam egy olyan gyantát, ahol az szerepelt a leírásban, hogy férfiak is használhatják, szakállára is, 1 mm-től.


Akkor vettem egy Braun borotvát inkább, 42 ezer forintért hogy az biztos jó lesz… Babapopsi simaságot ígértek, hát meg sem közelíti.


Pedig én azt akarom, hogy teljesen sima legyen az arcom és ha reggel borotválkozom -ami amúgy nagyon nagy szenvedés pengével is-, ne legyen estére megint borostám.


Így most úgy döntöttem, hogy gyantázni fogom, nem érdekel hogy mennyire fáj, csak legyen már sima!


Viszont már nem találok ilyen gyantát… Akkor mi a helyzet. Esetleg nem is létezik ilyen?


Arabokról láttam videót, akiknek gyantázták a borostáját.



2022. jún. 7. 19:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!