Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon korpás a hajam. Hány...

Nagyon korpás a hajam. Hány naponta mossam?

Figyelt kérdés
Próbáltam már sokféle sampont de valahogy egyik sem mulasztotta el. Mit kezdjek vele?
2010. szept. 19. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Az Avonnak van egy nagyon jó korpás hajra való "kiegészítője". Advanced termék, Oxigenizáló fejbőrápoló. Ajánlom figyelmedbe. Nekem is nagyon korpás volt a fejbőröm, hámlott is: kétszer-háromszor használtam ezt a terméket és elmúlt!!! a viszketés is, minden egyéb. Nagyon ajánlom. Ha nincs a közeledben tanácsadónő, és Budapesten vagy a közelben laksz, írj egy privit!!
2010. szept. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy alapból hány naponta mosod, de ez inkább a samponon múlik. Ha a dmes cuccok nem válnának be akkor szerintem menj el egy patikába, én úgy tudom, hogy ott is lehet korpás hajra való termékeket kapni és hatásosak is.

Nekem is korpás, head & shoulderstől pl még korpásabb úgyhogy én eléggé gondolkozok azon hogy mostmár valami jobbat kéne kipróbálnom.

2010. szept. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ne mosd gyakran mert attól is korpásodik (meg zsírosodik is)

használj Bánfi féle hajsampont-hajszeszt vagy balzsamot, vagy Médea sampont. :)

2010. szept. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem a head&shoulders meg schwarzkopf seborin hajszesz vagy mi segített. eltűnt a korpa.
2010. szept. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2naponta mosd.

És avonos termékek nekem beváltak.

2010. szept. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia én először is javasolnám felkeresni egy hajszakértőt . Mindenap ne mossál hajat a tulzásba vitt haj mosás is okozhat korpát lehetőleg ne ezzeket az agyon illatositot samponokat vedd meg Hanem receptre irasál fel vnmi vmi keveréket a hajadra vagy csalán sampont használjál.
2010. szept. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Páromnak is rettenetesen korpásodott a haja. Anyum javasolta, hogy próbáljuk meg, hogy én mosom meg neki úgy, ahogy tanácsolja. Mert ugye attól korpás, hogy elhal a fejbőr, azaz nincs megfelelő keringés. Hosszú ideig erősen masszíroztam neki. Ujjbeggyel kell, körömmel nem szabad. Langyos, samponos vízzel. Láthatóan sokkal kevésbé korpásodik neki akkor, amikor én mosom át ezzel a módszerrel, mint amikor ő átfut rajta.

20L

2010. szept. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!