Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A nőknél manapság miért divat...

A nőknél manapság miért divat a szőrösség, vagy hogy csak 3-4 naponta borotválják magukat?

Figyelt kérdés
Lustaság lenne? A pasik többségének ez nem jön be, csak szólok! Persze nem szólnak érte, de olyankor elég viszolyogva nyúlnak a másikhoz.
2022. jún. 15. 12:18
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/179 anonim ***** válasza:
96%

#71

Jó nagy paraszt vagy. Amúgy én pl. nem érzem magam dagadtnak, ettől még nem esne jól ha valaki kövérnek nevezne.



Szóval, miért nem borotválod mindenedet minden nap? :)

2022. jún. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/179 anonim ***** válasza:
97%
Csak egy bunkó paraszt proli tesz ilyenekre megjegyzést, pláne kéretlenül. Gondolom nem a csaj kérdezte. És nem a szőrt szégyellte, te nyomorék, hanem hogy ilyen alpári barommal kell együtt dolgoznia.
2022. jún. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/179 anonim ***** válasza:
96%
Minek teszel fel kérdést, ha az ellenkező vélemény (többségben nőktől, akiktől kérdezed), nem tetszik, és nem hiszed el. Ennek mi értelme van így?
2022. jún. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/179 anonim ***** válasza:
97%

"Utána meg sírtok ha le lesztek cserélve az intelligens robotnőkre!"


Én csak örülök, ha a hozzád hasonlók békét hagynak az igazi nőknek.

2022. jún. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/179 anonim ***** válasza:
100%

" el is ment tőle a kedvem egy életre, de ti tudjátok."


Nem baj. A csaj valszeg rád sem nézne.

2022. jún. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/179 anonim ***** válasza:
97%

71, gondolom szeretnek a munkahelyeden. Bunkó vagy, sértegetsz másokat, a magas lóról mondasz nagyokat.... Imádnék egy ilyen munkatársat.

Arra még mindig nem láttam tőled választ, hogy te minden nap, mindenhol leszeded a szőrt, vagy ez csak a nőktől elvárás?

Mellettem állandó hányingerrel kéne küzdened, mert nyáron is csak heti 1-2x szedem le, ha nem kell valamiért külön odafigyelnem, pl mensi előtt leszedem az intim részt, illetve, most voltunk esküvőn, oda is leszedtem mindenhol,ahol szoktam. De, pl a combomon nem szedem, ahogy a karomon sem, mert halvány, vékonyszálú.

Ehhez képest 8 éve van párom. Szerencsére vannak férfiak, akik a realitás talaján élnek.

2022. jún. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/179 A kérdező kommentje:
Meg hogyne érdekelné a véleményem, gondolom már rájöttetek, hogy nem olyan igénytelen vagyok mint a pasijaitok, akiknek mindegy, csak lyuk legyen, és nem teszik szóvá! Én adok magamra, izmos, karizmatikus személyiség vagyok, ezért is háborodom fel a lusta igénytelen nőkön, akik amúgy még vonzóak is lehetnének ha nem hagynák el magukat!
2022. jún. 15. 14:32
 78/179 anonim ***** válasza:
97%
Tehát “karizmatikus személyiség” az a büdös bunkó parasztot jelent. Legalább ezt is tudom. A szőr saját magadon is hányingert kelt, had kérdezzem meg?
2022. jún. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/179 anonim ***** válasza:
96%
#78 de minek akkor kitenni egy kérdést erről, ha nem érdekel az emberek véleménye?
2022. jún. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/179 A kérdező kommentje:
79. Azt hiszem ezt már letisztáztuk, nem lehet a kettőt összehasonlítani. Egy férfit senki se néz le ha szőrös a karja, egy nőt viszont igen. Pech.
2022. jún. 15. 14:37
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!