Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A nőknél manapság miért divat...

A nőknél manapság miért divat a szőrösség, vagy hogy csak 3-4 naponta borotválják magukat?

Figyelt kérdés
Lustaság lenne? A pasik többségének ez nem jön be, csak szólok! Persze nem szólnak érte, de olyankor elég viszolyogva nyúlnak a másikhoz.
2022. jún. 15. 12:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/179 anonim ***** válasza:
97%

42! Negatívan minősíteni a másikat a kinézete, teste miatt, igen, az.

Megtagadni valamit akkor lehet, ha azt rá akarják erőltetni. Amúgy gondolom kicsengeted a nőnek a lézeres szőreltávolítást, vagy fizeted a minőségi borotvákat, meg a krémeket, ugye?

2022. jún. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/179 A kérdező kommentje:
Mi ez az indok, hogy de hát a pasi is szőrös???? Ez akkor állná meg a helyét, ha egyáltalán nem szőrtelenítenének a nők, és elfogadnák magukat! De szoktak, mert tudják, hogy gàz, és jobban is érzik úgy magukat. Szóval az igényes nő szőrtelen, hiszen majdnem minden nő erre törekszik.
2022. jún. 15. 13:36
 43/179 anonim ***** válasza:
97%

41


Igen, az. Mivel nem vagyok igénytelen, sem lusta. Világosan leírtam, miket teszek magamért, aki pedig egy ilyen nőt igénytelennek mer nevezni azért, mert nem tükörsima minden egyes nap, csak minden 2-3. nap, az egy rosszindulatú, bántalmazó métely.

2022. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/179 anonim ***** válasza:
98%

41es


El lett pofázva a szőrtelenítés menete. Mindegyiknél van olyan fázis ahol még ha nem is látszik maga a szőr, már érezni. Ideje felnőni, a szőrnek van egy minden emberre jellemző tulajdonsága: olykor szúr. Kész pont. Örülj ha valaki eltűri az efféle alaptalan hisztijeidet.

2022. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/179 anonim ***** válasza:
97%
#43: ez változni fog. Nem adok 10 évet és szőrősek lesznek a nők. Én például intim részen elkezdtem meghagyni, mert nem tetszik a kopasz kutya. Pedig régen azt láttam szépnek.
2022. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/179 anonim ***** válasza:
91%
#43 a nők nem egy homogén halmaz. Igen, van aki szinte minden nap szőrtelenít. Neki így kényelmes, így tetszik neki, a bőre nem olyan érzékeny, az ő döntése. És vannak olyan nők, akiknek meg nem kényelmes. Irritálja a borotva, a gyanta fáj, a lézer drága. Nem tetszik neki a csupaszság, egyszerű személyes preferencia. A férfiaknak is lehet a nők felé preferenciája, de ezt egy rendes önértékelésű nő nem fogja a sajátja fölé helyezni. A nők különbözőek. Van akinek így jó, van akinek úgy. Nem kell ezen értetlenkedni.
2022. jún. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/179 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, majdnem minden férfi a jó alakra és külsőre törekszik, szóval aki csúnya és nincs 10/10-es teste az igénytelen? Mert kvázi ugyanezt állítod a nők kapcsán.
2022. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/179 anonim ***** válasza:
87%
Uuu ma is nagyon fáj itt egyeseknek hogy mit csinálnak mások (a nők).
2022. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/179 anonim válasza:
95%

Hú akkor én mit mondjak. Nekem olyan gyors a szőrnövekedésem (cserébe a hajamé is) ha este lecsapatom, az már másnap délután bizony szúr. Gondolom nekem akkor naponta 2x kéne nyüstölnöm az amugy is hófehér, hiperérzékeny bőrömet hogy ne legyek igénytelen.

Az persze nem igénytelen hogy sok pasas egésznap hugyosan, pállottan hordja a farkát a gatyájában, mert férfiatlan megtörölni. Én a fél napos szúró lábammal baromi igénytelen vagyok :D. Elmentek a p.....

2022. jún. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/179 anonim ***** válasza:
88%
#49 a szőrtelenítés melyik részét nem érted? Te szőrteleníted magad? Én egyik nyaralások volt, hogy minden nap leborotváltam a bikini vonalamat. Harmadik nap már vérzett a bőröm, annyira irritált volt. Szerinted mit kellene egy ilyen helyzetben tenni?
2022. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!