Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A nőknél manapság miért divat...

A nőknél manapság miért divat a szőrösség, vagy hogy csak 3-4 naponta borotválják magukat?

Figyelt kérdés
Lustaság lenne? A pasik többségének ez nem jön be, csak szólok! Persze nem szólnak érte, de olyankor elég viszolyogva nyúlnak a másikhoz.
2022. jún. 15. 12:18
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/179 anonim ***** válasza:
81%

Már megint te?! XD Mesélj már, beszéltél a pasik többségével, hogy a nevükben beszélsz?

Aki naponta borotválkozik olyan helyeken, ahol utána dörzsöli a ruha, annak ott pár nap vagy pár hét alatt be is gyullad a bőre. Főleg nyáron, amikor még izzadunk is, és kellemesen kicsípi az izzadság a frissen borotvált bőrt.

No, szóval mesélj csak, ahhoz szívesen nyúlnál?! Nem viszolyognál a jó kis vörös, gyulladt bőrfelülettől? Olyan vonzó és vágykeltő, nem? Ugye sokkal szebb és jobb, mint egy 2-3 napos borosta? XD

2022. jún. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/179 anonim ***** válasza:
0%

Hiába töröltettek dühösen akkor sem reális hogy pont az edz és mos hajat és főz minden egyes nap aki még egy 10 perces borotválásra sem képes :D

És a gyulladt bőrös kamu meg még mindig kamu mivel vannak normális személyiségű nem feminista hisztigép nők akik kvázi elárulnak titeket azzal hogy érdekes módon képesek minden nap simára borotválni...

2022. jún. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/179 anonim ***** válasza:
100%

#53

Se az edzés, se a főzés, se a hajmosás nem okoz fájdalmat, vérzést, gyulladást.

Az nem segít az én bőrömön, hogy másnak a bőre kevésbé érzékeny...

2022. jún. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/179 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem érdekel mi jön be a pasiknak, annyit borotválkozom, amennyi nekem konfortos
2022. jún. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/179 anonim ***** válasza:
100%

#53

Ja, és aki nem szeret borotválkozni az NEM TUD napi szinten gyantáztatni vagy epilálni, fizikai lehetetlenség, akkor is ha a fejed tetejére állsz.

2022. jún. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/179 anonim válasza:
97%

Nekem pont mindegy mert a szőrős is bejön meg a szőrtelen is.

Te meg nem kezdesz olyannal aki így tokja azt pá.

2022. jún. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/179 anonim ***** válasza:
100%
Hapsikám, te milyen gyakran szőrtelenítesz magadon (mindenhol, nyilván), hogy ennyire úgy gondolod, hogy a téma tökéletes ismerője vagy?
2022. jún. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/179 anonim ***** válasza:
97%

#53 kérdezz meg bármilyen bőrgyógyászt, kozmetikust. Komolyan, bármilyet. Hogy valóban begyullad-e a bőr. Vagy tudok jobbat. Borotváld le az egész testedet egy hétig. Mindenhol. Minden kis hajlatot. Az összeset. Minden nap. Meglátjuk, mennyire nem irritált a bőr.

Amúgy csak azt bizonyítod, hogy egy nővel nem éltél még együtt. Szűz vagy még? Nem csodálkoznék. Ja, és ha undort vált ki egy felnőtt női test látványa (tudod szőrrel, meg mindennel), akkor lehet, hogy a rossz csapatban játszol;)

2022. jún. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/179 anonim ***** válasza:
96%
Kedves 53-as, akkor én kamu vagyok, vagy selejt, mert nekem bizony a mindennapos borotválástól begyullad a bőröm. Selejt vagyok, basszus! XD Megyek, elásom magam. XD A páromat is felvilágosítom róla, hogy undorodnia kéne tőlem! Sőt a lányomnak is megmondom, hogy már most 9 évesen kezdjen el borotválkozni, mert undorítóan tele van szőke szőrrel a lába. Hát, hogy lehet így kinézni?! XD
2022. jún. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/179 anonim ***** válasza:
95%
#53 nekem pl érzékeny a bőröm. Több időt töltök napi szinten bőrápolással mint amennyi idő lenne egy gyors borotválkozás, szóval nem lustaságnak gondolom... Egyébként én szeretem ha simák a lábaim, szóval sokat adnék érte ha strapabíróbb lenne a bőröm és gyakrabban bírná a borotválkozást, de nincs így sajnos.
2022. jún. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!