Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » CSAJOK! Ti egy héten hányszor...

CSAJOK! Ti egy héten hányszor vasaljátok és mossátok a hajatokat?

Figyelt kérdés
Nemet és kort írjatok.:)
2010. szept. 20. 06:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hetente egyszer mosok hajat és még akkor sem zsírosodik. Mosás után, ha megszáradt akkor kivasalom rendesen. A hét többi napján csak kicsit igazítok rajta a hajvasalóval.

20L

2010. szept. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Én hetente 2x mosok hajat. Nem zsírosodik a hajam, mert nemrég a fodrásznőm rákent valami szert, amitől egyáltalán nem zsírosodik, de azért hetente a kétszeri mosás elmegy, mert ahogy a testnek, úgy hajadnak is szüksége van a tisztálkodásra, hiszen az is hozzád tartozik.

De ez amúgy meg hajtípustól függő. Van aki naponta mossa a haját. Ismertem egy csajt, aki naponta mosta és naponta vasalta, de ő olyan plázap*csa volt eleve.

Van akinek nagyon zsírosodik a haja, az kétnaponta mossa. Régebben én is így csinálta, minden második nap, mert nagyon zsírosodott a hajam. De amióta a fodrásznől ittjárt, szépen rendbejött a hajam. Már nem zsírosodik...

19/L

2010. szept. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

Naponta mosom, sosem vasalom, a hajam egyenes mint a szog es log mint egy 100 eves bacsi f.utyije.

29/L

2010. szept. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
egy héten egyszer mosom!nem vasalom..körkefével beszáritom.
2010. szept. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2x mosom, 2x vasalom
2010. szept. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Heti 3x mosok hajat. Sosem vasalom ki, nem akarom, hogy töredezzen és olyan legyen mint egy seprű.


23L

2010. szept. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Egy héten egyszer mind a kettőt.Nedvesen vasalom ugy nem szárítja ki. Nemet nem írok mert te se írtál ;D
2010. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyszer sem vasalom a hajam és heti 2x mosok hajat.


18/L

2010. szept. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.:)

am 15/L

gondolom,h egy fiút nem igazán érdekel a csajok hajápolása.xD

2010. szept. 20. 15:36
 10/12 anonim ***** válasza:

Átlag heti 2x mosom (van, hogy 1x, van, hogy 3x, sok mindentől függ), és sosem vasalom, sem göndörítem, mert elég érzékeny...


21/l

2010. szept. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!