Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti mivel ápoljátok a...

Lányok, ti mivel ápoljátok a kézfejeteket ill. körmötöket?

Figyelt kérdés

Helló!

Elég száraz a kézfejem:S Használok rá száraz bőr elleni testápolót,és kézkrémet is,amig rajta van minden oké,de utána megint:S

Valami otthoni praktika? És a szép körömért valami?És h lehet elérni,hogy gyorsabban nő-jön a körmöm?

Előre is köszi!


2010. szept. 20. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Körömvirág kézkrém.( körmökre is jÓ )


Aloe Vera-s kézkrém is van az is nagyon jó

2010. szept. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én az avon glicerines kézkrémét használom,azert jo mert kézmosás után is érzem még a hatásást,de jo az anakonda tégelyes kézkrémje is.

Éjszakára kend be jo vastagon és huzz rá pamutkesztyüt az avonban az is van.Vannak jo körömolajok,körömerösitök stb azt ia avonost ajánlom(olcso és jo minöségü).Ha citromlével attörölgeted a körmeid szép fehérek lesznek.

2010. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :))
2010. szept. 20. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Neutrogena+ atlatszo koromlakk.

Nekem nem vallt be semmi mas. A kormom meg egyszeruen annyira matt es barazdalt-hiaba szedek vitamint es eszem kilo szamra a gyumolcsot,zoldseget.

De a dm-ben van ilyen koromerosito kapszula, probald ki, hatha neked bejon.

2010. szept. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi:)

oké kipróbálom,most egy csomó dolgok kipróbáltam,van aminek van hatása,de sok alig ér vmit:S

még 1×köszke:))

2010. szept. 21. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!