Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Műkörömmodell Darabos Évinél?...

Műkörömmodell Darabos Évinél? Voltál már? Be szokták fejezni a diákok mind a 10 körmötöket?

Figyelt kérdés

"Itt is 3-4 órás körömépítésre számíthatsz, ahol annak ellenére, hogy a diákok még kezdők, szaktanári felügyelet mellett dolgoznak, így nem kell félni a maradandó károsodástól és el kell fogadd, hogy a tanfolyamon az éppen aktuális technikát gyakoroljuk és!!!!!!!!!! nem feltétlenül fog a tanfolyami idő alatt mind a 10 körmöd elkészülni."!!!!!!!!!!!!



Ez történt már meg valakivel?


2010. szept. 30. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Darabos Évinél még nem voltam, de másnál igen. Crystal Nails tanfolyamon az utolsó vizsgájukon csinálta egy nő a körmöm és mit ne mondjak, borzalom volt. Csodálkoztam is, hogy így engedik őket ezután dolgozni. Ráadásul azért a crystal nails elég színvonalas a műköröm szakmában.

Az egy dolog, hogy nekem se lett kész mind a 10 körmöm (pedig vagy 4 órát ültem ott), de szétreszelte az ujjaimat, véresre. Egyik ujjamon porcelán volt, másikon zselés köröm. Meg volt amelyik kocka alakú volt, volt amelyik hegyes:D Én csak azért mentem el, mert a csajnak nem volt embere aki elment volna modellnek, így én mentem, de megbántam.

2010. okt. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja még annyit, hogy egy kérésem volt, hogy ne legyen hosszú nagyon, mert kontaktlencsés vagyok, erre 2 centis karmokat csinált.
2010. okt. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én voltam,igen mind a 10 körmöm elkészült,nagyon ügyesek voltak a diákok,aki nekem megcsinálta tényleg szép volt,nem bántam meg..
2010. okt. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És mindekinek elkészült mind a 10 körme? :)
2010. okt. 3. 16:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Az oktatásokon adott anyagot vesznek.

Adott hosszt kell csináljanak, ez a körömágy fele kell, hogy legyen.

Hegyes nem is lehet!

Vizsgákon egyik kéz manikűr másik húzott tétel alapján, adott anyaggal építés.

Így a korrekt a tanulótól,m vizsgázótól, ha már előre tudja, hogy felemás lesz, vagy lehet nem lesz kész erre felhívni a figyelmet, valamint otthon utánna befejezni.

Ezt úgyis szokták megoldani, ha órán pl csak 1 kézen dolgoznak, hogy két tanuló csinál 1 modellt természetesen előre ezt megbeszélve.

2011. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!