Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megéri a tartós hajegyenesítés?

Megéri a tartós hajegyenesítés?

Figyelt kérdés
Hallottam róla, hogy bekenik valami vegyszerrel a hajadat, és attól 2-3 hónapra egyenes marad. Nekem eléggé jól jönne ez, mivel olyan göndör és durva szálú a hajam, hogy lehetetlenség kivasalni még több tízezer forintos profi hajvasalóval is... fél óra múlva már hatalmas hullámok vannak benne... Ráadásul kb kétszer annyi hajam van, mint egy átlagos embernek, szóval elég nehéz eset vagyok :D Olyanokat is hallottam, hogy valakinek egyáltalán nem hatott, szóval kicsit félek... És egyáltalán hol csinálnak ilyet, és mennyibe kerül?
2010. szept. 21. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Fodrászok csinálnak ilyet, de ritka aki ajánlaná, mert tönkreteszi a hajat. De ha annyira göndör a hajad, lehet h ez se egyenesítené ki rendesen.
2010. szept. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rettentően roncsolja a hajat. Olyasmi elven működik mint a dauer víz. Viszont szerintem ha ennyire erősen göndör a hajad kár sanyargatnod. Egyrészt nem kapsz hosszan tartó, tökéletesen egyenes hajat, másrészt nagyon megfogja sínyleni a hajad ezt a sok "erőszakoskodást". Szerintem a göndör haj is lehet szép. Nem mellesleg a természetesen göndör haj sokkal egészségesebb mint a nap mint nap vasalt, így joban is nő, hisz nem "kínozzák".
2010. szept. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!