Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajegyenesítés! Ki hogy oldja...

Hajegyenesítés! Ki hogy oldja meg?

Figyelt kérdés

Ki milyen módszerrel oldja meg hogy hajvasalás után egyenes maradjon a haja? Én mindennap vasalom és kb. 15 perc elteltével úgy áll mintha nem vasaltam volna ki. Valaki tudna valamilyen tanácsot adni, hogy hogyan maradjon mindenféle képpen egyenes?

A választ előre is nagyon köszi!


2011. szept. 6. 20:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
Jó minőségű hajvasaló a megoldás.Nekem Braun van,kivasalom a hajam vele és 3-4 napig tart.
2011. szept. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szerencsére egyenes hajam van, de alapból ha megmosod fésüld ki és úg szárítsd meg. Az sokat fog dobni rajta.


17/L

2011. szept. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szia! Nekem is ugyan ez volt a problémám, mint neked, de én is azt tudom mondani hogy egy jobb hajvasaló csodákra képes. Nekem régen ilyen 4000-max 8000Ft-sek voltak, de utána vettem egy Remington Shine Therapy-t és ezzel bírja a hajam bőven a következő hajmosásig álltalában. Bár én tény ami tény 230fokon ugrok a hajamnak :)
2011. szept. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én minden mosás után Tony & Guy hajegyenesítő és hővédő balzsamot használok. Ez védi is a hajt a hőkárosodástól. És Remington hajvasalóm van. Nekem bevált. De mindenképp használj valami hajkiegyensítő balzsamot vagy spray-t, mert nagyon hasznosak tudnak lenni.
2011. szept. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Millió ilyen kérdést látok, már nem bírom ki, hogy ne írjak.

A megoldás:nem 3ezer ft.-os hajvasaló!!!

Nekem is volt olyan ismerősöm, aki a lehető leggagyibb hajvasalót használta és 1 óra elteltével oda volt az egyenesség, nem mellesleg tönkre is teszi a hajat a "műanyag játék hajvasaló".

Nekem egy 16.000 ft.-os olasz hajvasalóm van.Megmosom a hajam,balzsamot és pakolót használok rá(nem egyenesítőset, szerintem az csak reklám, csak hajápolót), majd hagyom, hogy 80%-ban magától megszáradjon a hajam, aztán egyenesítő kefével kiszárítom és végül tincsekre választva tincsenként egyszer! áthúzom rajta a hajvasalót.

Ezzel a módszerrel(ha nem éri nagy vízmennyiség, nincs pára és köd) 5-6 napig egyenes, és utána is már csak a zsírosodástól, a felcsatolástól és elalvástól lesz hullámos.

Úgyhogy a megoldás egyszerű:jó minőségű hajvasaló és megfelelő taktika.

2011. szept. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:56


Bocsi az offért, de kérlek megírnád hogy pontosan milyen hajvasalód van? Enyém is drága volt kb. így de sajna mégsem marad egyenes sokáig :S

2011. szept. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A 21:56-osnak fogadok, hogy Ga.ma hajvasalója van. Én is olyat használok és nagyon szeretem. Van összehasonlítási alapom az olcsóbb hajvasalókkal, és zongorázni lehetne a különbséget. Tökéletesen és tartósan egyenesít és mellette nem teszi tönkre a hajat. Szóval szerintem is tényleg a hajvasaló minőségén múlik.
2011. szept. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 90%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:03


Igen, én is a Gamara gondoltam, csak azok közül is van jó pár, szerinted melyiket érné meg?

2011. szept. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

16:03-as vagyok. Nekem ez a típus van meg: Ga.ma hajvasaló Tourmalin Laser Ion CP3 1036

[link]


Ha most rendelném akkor már lehet, hogy a hőfokszabályzósat venném. Ga.ma hajvasaló Tourmaline Digitális Laser Ionos CP3

[link]

A www.hajvarazs.hu oldalon utána tudsz olvasni.

2011. szept. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Köszike a választ utolsó. Utánanéztem, csak nem nagyon van szétírva. Pl. ezen van hőfokszabályozó szerinted? : [link]
2011. szept. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!