Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen a dauerrel való hajegye...

Milyen a dauerrel való hajegyenesítés?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
28%
Úgy érted, hogy a tartós hajegyenesítés? Kérlek szépen, azt úgy képzeld el, hogy ha mindig megcsináltatod, akkor szép egyenes, egy hullám sincs benne, ragyog, selymes, aztán kb. 50-55 évesen kihullik az összes hajad a vegyszertől. Fogadd el, hogy nincs egyenes hajad, ahogy nekem sem lehet göndör! Tudom, hogy nehéz, mert én is daueroltattam, de egy életre megbántam, mert le kellett vágatnom a hajam, és azóta már 4. éve küzdök a hajnövesztéssel.
2011. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Imadom mikor hulye emberek okoskodnak.. Igen- van dauerviz alapu hajegyenesito, az tenyleg nem tul egeszseges. De van az un. Brasil cacau NEM dauerviz alapu hajegyenesito szer, ami semmi rosszat nem tesz a hajjal, sot, szerkezeteben jobba teszi azt! Hosszutavon is sokkal jovedelmezobb, mint a hajvasalo.. Mindenkinek csak ajanlani tudom tiszta szivbol! (fodrasz vagyok es jomagam is 3havonta megcsinaltatom - az ara kicsit borsos vendegkent, de haj egeszsege szempontjabol elsoosztaju.)
2013. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!