Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Orromon nőtt egy kis kidudorod...

Orromon nőtt egy kis kidudorodás, aminek a tetején egy hámmal lefedett kis vizes közepe van. Amit ha megnyomok picit bedagad,és kifakad, nedvedzik kicsit, de nem vérzik. Nem nagyon látszik és egyszínű a bőrömmel. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Amikor nedvedzik akkor érzékeny, de egyébként nem fáj vagy zavar.


Persze nem nyomogatom, főleg nem vakarom, vagy birizgálom. Csak tudni szeretném mi lehet ez, és van -e rá valamilyen hatóanyagos hatásos kezelés.


Nem akné vagy pattanás mert begyulladva nincs és nem gennyes. Teljesen tág pórusú az orrom, és körülötte is óriási mitesszerek vannak. Ezt úgy havonta kinyomogatom, de most vigyáznom kell hogy ott ne sértsem.

Nem is szemölcs, szerintem, mert annak meg nincs vízzel teli közepe.



2022. júl. 20. 23:01
 1/1 A kérdező kommentje:
Olyan írjon léci aki kicsit jártasabb ilyen bőrhibákban, tudom elmegyek bőrgyógyászhoz, de én 2,5 hónapra rá kaptam időpontot...
2022. júl. 20. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!