Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj lenne, ha naponta mosnám...

Baj lenne, ha naponta mosnám a hajam?

Figyelt kérdés

2 naponta mostam idáig, de nagyon zsírosodik, ezért olyan kellemetlen kimenni az utcára 2. nap.

Remélem csak a kamaszkortól, nem pedig alapból ilyetn hajam.

15/l


2010. szept. 22. 17:17
 1/4 anonim válasza:

Én úgy tudom, h minél gyakrabban mosol hajat, annál hamarabb zsírosodik is, sztem ez a bajod.

Olvastam olyat, h kéthetente egyszer is elég hajat mosni, de az még énsem bírnám ki, hiszen én hetente szoktam hajat mosni és 5 nap után szokott zsírosodni, de vasárnap néz ki mindig a legrosszabbul a hajam xD

2010. szept. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
naponta mosok, kamaszkor előtt elég volt 3-4 naponta. vagy még tovább nem tudom, nem igen kísérleteztem, már akkor koszosnak éreztem magam. semmi baja nincs a hajamnak, sőt, igen is szeretem, mert mindig friss a hajam. elméletileg igen, bizonyosan hamarabb zsírosodik a haj, de vissza tud szokni egész könnyen, főleg akkor ha kinőtted a kamasz kort. de ne félj, ha te úgy érzed magad jól, hogy minden nap mosol, akkor tégy úgy, ha megfelelő a sampon, akkor nem lesz baja.
2010. szept. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. Muszáj lesz...
2010. szept. 22. 18:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Én minden másnap mosom a hajam (nyáron a kánikulában naponta), de semmi baja, gyönyörű, hosszú, egészséges, fodrász mindig dicséri, kérdezi mit csinálok vele.
2010. szept. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!